"WYLOSUJ ANIOŁA"

fot. Ewa Ciechanowska

"Wylosuj Anioła" to akcja pisania kartek mających nieść wsparcie dzieciom leczonym na onkologii. Powstała z inicjatywy ich rodziców. Kartki od Aniołów mają przywrócić im nadzieję, radość i poczucie bezpieczeństwa.

Uczniowie klasy VIII d chętnie włączyli się do tego szcytnego przedsięwzięcia. Najpierw własnoręcznie przygotowali świąteczne kartki. Następnie skierowali kilka serdecznych słów oraz szczere życzenia do dziecka, które leczy się na chorobę nowotworową, a jego codzienne życie to szpitalna rzeczywistość, ból fizyczny i psychiczny, lęk. Wszystkie pocztówki zostały wysłane na adres FUNDACJI "GDY LICZY SIĘ CZAS" w Lublinie.

Mamy nadzieję, że ten drobny gest przyczyni się do tego, że w sercach maluchów zagości radość i nadzieja na lepsze jutro.