Bal Karnawałowy 0D

20 stycznia 2012 r.

autor zdjęć: Agnieszka Tomczyk-Żylińska

20 stycznia dzieci z grupy 0 d  bawiły się na Balu Karnawałowym. Najpierw ugościły swoich rodziców śpiewając im zimowe piosenki i recytując wiersz o nadchodzącym Nowym Roku. Wspólnie zaśpiewały piosenki i pląsy, które poznały na języku angielskim, rytmice, religii oraz podczas zajęć ze swoją wychowawczynią Małgorzatą Mieńkowską - Backiel. Zaprosiły również do tańca swoich rodziców, którzy na pamiątkę spotkania otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki z rysunkiem całej rodziny. Po pożegnaniu rodziców dzieci odwiedził Mikołaj, który po rozmowie wręczył każdemu długo oczekiwany prezent. Tańce i konkursy z nagrodami oraz poczęstunek wypełniły resztę dnia, który każdy wspomina z radością.

SP1 Olecko Ostatnia zmiana: 19/02/2012 E.Łapszys