BAL KARNAWAŁOWY 2011

17 lutego 2011 roku

autor zdjęć: Ewa Łapszys

Bal Karnawałowy uczniów klas I-III.

8 lutego 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku odbyła się zabawa karnawałowa, na którą z niecierpliwością czekaliśmy. Salę zapełniło wiele ciekawych postaci. Mogliśmy zobaczyć między innymi tańczącego (tym razem przynoszącego szczęście) czarnego kota, dwa „przerażające” duchy i wiele pięknych księżniczek rodem z Disneylandu. Na parkiecie nie zabrakło także Lady Gagi, kowbojek oraz czarownic. Nad dobrą zabawą czuwał DJ-Pan-Tomek (nasz ulubiony konserwator). Bawiliśmy się doskonale we wspaniałej atmosferze i przy dobrej muzyce. Na dyskotece był oczywiście typowy dla takich imprez „wąż”, przy którym jak wynika ze statystyk, jeszcze nikt nie doznał obrażeń. To jeszcze bardziej zachęciło wszystkich do wspólnej zabawy. Kiedy bal się zakończył, ze szkoły „wylała się kolorowa rzeka” barwnych postaci.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie zabawy i liczymy na więcej.

Joanna Leszkowicz - uczennica kl. VI b

SP1 Olecko Ostatnia zmiana: 20/02/2011 E.Łapszys