Witaj na stronie!

SZKOLENIE "I TY MASZ CUDOWNE DZIECKO"

17 października 2018r.

 

 

 

fot. Archiwum

 

 

Szkolenie "I TY masz cudowne dziecko"

   Pani Czarska Aneta – dr nauk społecznych w zakresie pedagogiki, magister matematyki, dydaktyk, specjalista rozwoju małych dzieci i lider wczesnej edukacji, autorka książki pt. „Czytanie dla rozwoju”
17 października 2018 roku gościła w progach naszej szkoły.
   W ramach projektu „Klucze do sukcesu” Pani dr Aneta Czarska przeprowadziła szkolenie w metodzie „Cudowne Dziecko” pt. „I Ty masz cudowne dziecko” dla grupy rodziców i nauczycieli.
   Podczas spotkania zaprezentowała opracowaną przez siebie metodę. Podstawą tej metody jest wczesna nauka czytania i matematyki, która wspiera rozwój wzroku, słuchu i mowy u najmłodszych dzieci oraz pozwala pomnożyć inteligencję, myślenie operacyjne, a także kreatywność, wyobraźnię i pamięć fotograficzną. Zapoznała uczestników szkolenia z niektórymi (także tworzonymi przez siebie) pomocami edukacyjnymi, zaangażowała grupę do zabaw matematyki oraz gier strategicznych, które można wykorzystać kształtując rozwój dzieci. Podzieliła się wieloma ciekawostkami na temat pracy nad rozwojem dzieci wynikającymi z jej wieloletniego doświadczenia i badań naukowych. 
   Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze. Efektywnie pomnożyło wiedzę uczestników i pogłębiło świadomość wczesnej pracy nad rozwojem dzieci.

                                                                                                            Bogdan Renata

 


 

Copyright by Twoja.Strona | Valid HTML 4.01 & CSS szablony