IV SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

PROZY JANUSZA KORCZAKA

'Janusz Korczak  - lekarz, pedagog, pisarz"

27 października 2011

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

autor zdjęć: Marzanna Stefanowska

27.10.2011 r. w czytelni biblioteki szkolnej przeprowadzono, zorganizowany przez panie: Ewę Ciechanowską, Monikę Kacprzyk, Marzannę Stefanowską, Małgorzatę Jakubowską, Eligię Bańkowską, we współpracy z bibliotekarzami, IV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania. Jury w składzie Teresa Grzymkowska, Maria Ewko, Elżbieta Giglewicz i Małgorzata Zagórska oceniało zmagania 23 uczestników, a nagrodziło dziewięciu.

W kategorii klas IV mistrzami pięknego czytania okazały się Ula Kamińska, Karolina Baranowska i Zuzia Warsiewicz,  klas V – Julita Milewska, Magda Dzienisiewicz, Weronika Mogilska,  klas VI -Zuzia Milewska, Ola Kalicka oraz Weronika Ulikowska.

Laureaci konkursu  otrzymali dyplomy Mistrza Pięknego Czytania oraz nagrody książkowe, a pozostali dyplomy uczestnictwa w konkursie.

Tekst: Barbara Klimaszewska

SP1 Olecko Ostatnia zmiana: 07/11/2011 E.Łapszys