BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

24 listopada 2016 r.

fot. Agnieszka Rudowicz

"Bezpieczna droga do szkoły"

Droga do szkoły i ze szkoły jest codziennością w życiu każdego ucznia. Zapewnienie bezpieczeństwa jest jednym z zadań rodziców, opiekunów, policji, szkoły, a także organizacji i instytucji mających na celu dobro i bezpieczeństwo dziecka. W naszej szkole została przeprowadzona akcja "Bezpieczna droga do szkoły". W ramach tej akcji Burmistrz Olecka Wacław Olszewski wspólnie z "Głosem Olecka" i przedstawicielami policji z-cą komendanta Dariuszem Stachelkiem, podinspektorem Ewą Papadopulu i p. dyrektor SP1 Eligią Bańkowską przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze i wręczyli kamizelki odblaskowe uczniom klas pierwszych. Dzieci wykazały się wiedzą na temat bezpiecznego poruszania się po drodze i zaśpiewały piosenkę " Uliczne sygnały".