"Duszki, stworki i potworki"

17 listopada 2016 r.

fot. Renata Bogdan

17 listopada 2016 roku czterech uczniów z klas drugich i trzecich reprezentowało naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Duszki, stworki i potworki" Danuty Gellnerowej i Doroty Gelner zorganizowanym przez Miejsko - Powiatową Bibliotekę Publiczną w Olecku oraz Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji. Wszystkie recytacje były godne uznania, ale najlepszymi okazali się w kategorii I: Emanuel Gajda (uczeń klasy II a) - laureat II miejsca i Gabriela Rutkowska (uczennica klasy III a) - laureatka III miejsca, w kategorii II: Karolina Ciszewska (uczennica klasy IV a) - laureatka III miejsca.

Laureaci odebrali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy podczas koncertu finałowego, który odbył się w dniu 22 listopada 2016 roku w sali AGT Regionalnego Ośrodka Kultury Mazury Garbate" w Olecku.