DYSKOTEKA KLAS IV - VII

4 października 2017 r.

fot. Agnieszka Tomczyk - Żylińska

Dnia 4 października 2017 roku odbyła się dyskoteka klas IV-VII, której tematem przewodnim były lata siedemdziesiąte. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17.00.

Na początku samorząd szkolny zbierał opłaty za bal i stemplował wszystkim wesołe uśmiechy na rękach. Każdy był przebrany w kolorowe stroje zgodnie z motywem przewodnim. Uczniowie dobrze się bawili dzięki DJ-owi, który puszczał piosenki znane nam wszystkim. Każdy popisywał się swoimi talentami tanecznymi, a w szczególności umiejętnością najsłynniejszego tańca ostatnich miesięcy - shuffle dance. Mieliśmy również okazję do przeprowadzenia turnieju tanecznego: chłopaki kontra dziewczyny, który polegał na jak najlepszym tańcu w wykonaniu całej grupy. Okazało się, że dziewczyny tańczą lepiej od chłopaków. Podczas dyskoteki nauczyciele robili nam zdjęcia na pamiątkę tego wydarzenia. Przez cały czas dostępne było stoisko z ciastkami, do którego podchodzili zgłodniali uczestnicy balu, aby posilić się pysznymi wypiekami mam naszych uczniów. Wyrobów było do wyboru, do koloru.
     Ten przecudowny czas musiał się kiedyś skończyć i o godzinie 19.00 nastąpiła pora powrotu do domu. Uczniowie z niechęcią opuścili salę. Na szczęście pozostały wspomnienia i miło spędzone chwile w gronie przyjaciół. To było niezapomniane przeżycie...

Oliwia Szafranowska