Olecczanie zrobili piękny prezent choremu Adrianowi

6 grudnia 2016 r.

5 grudnia 2016 roku Burmistrz Olecka Wacław Olszewski przekazał czeki na łączną kwotę 4010 zł mamie Adriana na leczenie chłopca metodą delfinoterapii. Na ten świąteczny prezent złożyli się Ci wszyscy, którzy wzięli udział w loterii fantowej oraz wielu anonimowych mieszkańców przekazujących darowiznę na rzecz chorego.

Jak powiedziała wzruszona mama Adrianka - Nie spodziewałam się takiego odzewu.
W minioną niedzielę olecczanie okazali wielkie serce.

Na sukces imprezy wpłynęli nie tylko uczestnicy ale też ci wszyscy, którzy zaangażowali się w jej organizację. Młodzi wolontariusze oraz członkowie Stowarzyszenia Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia Św. Łukasza nie tylko zaprezentowali efekty swojej pracy w ramach projektu "Zróbmy coś fajnego" ale jak zwykle, angażowali się w pomoc. Szczególne słowa podziękowania należą się również dzieciom z oleckich przedszkoli, ich rodzicom i kadrze pedagogicznej. Nie można zapomnieć również o ogromnym zaangażowaniu uczniów gminnych szkół podstawowych i gimnazjów, ich rodziców, nauczycieli oraz pracowników stołówek szkolnych. To godziny Waszej pracy przy przygotowywaniu ozdób choinkowych, pieczeniu pierniczków czy przygotowywaniu rozgrzewających posiłków przełożyły się na "Iskierki dobra". Dziękujemy również tym wszystkim, którzy przekazali m.in. setki maskotek na loterię fantową. Artystom, Śnieżynkom, Dobrym Mikołajom - wszystkim razem i każdemu z osobna - DZIĘKUJEMY!

Warto dodać, że każdy kto chce pomóc Adrianowi w jego walce o zdrowie może to zrobić wpłacając pieniądze na następujące konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 16270 Sznurkowski Adrian darowizna na pomoc i ochronę zdrowia