EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

26 września 2016 r.

fot. Małgorzata Jakubowska

26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Tego dnia w naszej szkole odbył się quiz dla klas IV – VI .  Do wspólnej zabawy przyłączyło się wielu uczniów. Na dolnym i górnym korytarzu znajdowało się 67 pytań z różnych dziedzin na temat  krajów europejskich. Spośród uczestników wyłoniliśmy zwycięzców z największą liczbą poprawnych odpowiedzi: I miejsce: Anna Mieszuk kl.VI B ( 48pkt ), II  miejsce: Maja Bagieńska, Maja Lenkiewicz kl. VI b ( 47pkt), III miejsce: Julia Karpowicz kl. VIc, Mateusz Gorlo kl.VIc, Mateusz Jasiński kl.VI b ( 43pkt.).

Zostały wyróżnione również dwie klasy, z których najwięcej uczniów wzięło udział w quizie: są to klasa V A i V D – otrzymały po 10 pkt w konkurencji na TOP klasę 2016/2017. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.....

Nauczyciele języka angielskiego