X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

"GŁÓWKA PRACUJE"  JUDZIKI 2016

14 czerwca 2016 r.

fot. Ewa Łapszys

14 czerwca 2016 roku dziesiąty raz w Zespole Szkół w Judzikach odbył się Konkurs Logicznego Myślenia "Główka Pracuje". Jego uczestnikami byli uczniowie klas V szkół podstawowych.

Celem konkursu jest rozwijanie spostrzegawczości, procesów kojarzenia, uogólniania i porównywania; wykrywanie uzdolnień wśród dzieci, inspirowanie i rozwijanie zainteresowań oraz kształtowanie umiejętności logicznego myślenia.

Komisja konkursowa wśród 20 uczestników przyznała 3 główne nagrody. Pierwsze miejsce zajęła Marlena Kempisty (SP 1 w Olecku). Na drugim miejscu  uplasowała się Zofia Kozłowska (SP Wieliczki). Trzecie miejsce przypadło Zuzannie Bagan (SP nr 3 w Olecku). Nagrodę specjalną otrzymał Mateusz Polakowski (SP nr 3 w Olecku).

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i prezenty.