XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

"GŁÓWKA PRACUJE"  JUDZIKI 2017

12 czerwca 2017 r.

fot. Ewa Łapszys

12 czerwca 2017 roku jedenasty raz w Zespole Szkół w Judzikach odbył się Konkurs Logicznego Myślenia "Główka Pracuje". Jego uczestnikami byli uczniowie klas V szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Domin i Karina Leonarczyk.

Celem konkursu jest rozwijanie spostrzegawczości, procesów kojarzenia, uogólniania i porównywania; wykrywanie uzdolnień wśród dzieci, inspirowanie i rozwijanie zainteresowań oraz kształtowanie umiejętności logicznego myślenia. Forma: dwie część - rozwiązywanie testu i część praktyczna.

Komisja konkursowa wśród 12 uczestników przyznała 3 nagrody. Pierwsze miejsce zajęła uczennica z  ZS w Olecku. Na drugim miejscu  uplasował się Miłosz Skrzypiec (ZS w Olecku). Trzecie miejsce przypadło Jakubowi Domin (SP nr 1 w Olecku).

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i prezenty.