MARTYNA DĄBROWSKA O FINALE MISTRZOSTW ŚWIATA

25 września  2017 r.

fot. Archiwum

To zaszczyt móc z bliska patrzeć na sportowca, którego marzenia mogły zrealizować się, nie tylko dzięki talentowi, ale również dzięki pracy. Do Olecka przyjechała Martyna Dąbrowska, brązowa medalistka mistrzostw świata. W atmosferze braw, Burmistrz Olecka, Mariusz Miłun i dyrektor MOSIR-u Andrzej Kamiński, wprowadzili Mistrzynię na salę wypełnioną młodzieżą. Podczas spotkania, Martyna opowiadała o początku kariery, którą rozpoczęła w szkole podstawowej, na lekcjach wychowania fizycznego. Już wtedy startowała w szkolnych, gminnych i powiatowych zawodach sportowych. Mistrzyni przedstawiła prezentację multimedialną, przywiozła medale oraz stroje sportowe.

Kwiaty od uczniów, podziękowanie, wspólne zdjęcia i autografy zakończyły spotkanie z medalistką. Organizatorami spotkania był Urząd Miasta w Olecku.

Martynie Dąbrowskiej

za wychowawcze i patriotyczne spotkanie oraz możliwość poznania sportowca, którego marzenia mogły zrealizować się, nie tylko dzięki talentowi, ale również dzięki pracy.