MAMIE...

30 maja 2011 r.

W dniu 30 maja 2011r. uczniowie klasy Ic uczcili święto swoich Mam zapraszając Je na przygotowany przez siebie, pod opieką wychowawczyni p.Renaty Bogdan, program artystyczny. Program obejmował wdzięczną recytację wierszy, sentymentalną narrację, radosny śpiew ubogacony w ilustrację ruchową oraz scenki humorystyczne.

„Drogich prezentów dla Mam dziś nie mamy, więc im serca nasze damy” – i wręczyły dzieci swoim Mamusiom własnoręcznie wykonane uśmiechnięte i chociaż tylko z kartonu i bibuły, ale w gruncie rzeczy bardzo gorące serca, które na pewno sprawiły Im wiele radości. Każda Mama otrzymała również od swojego dziecka czerwoną różę w dowód wdzięczności i miłości.

Po wzruszającej balladzie, gospodarz – Piotr Kaszuba w imieniu całej klasy zaprosił Mamy na słodki poczęstunek.

Dzieci zadbały także o atrakcje dodatkowe dla Mam. Aktywny udział w konkursach kulinarno-gospodarskich oraz w zgaduj-zgaduli zapewnił każdej Mamie nagrodę rzeczową.

To było bardzo miłe i pełne pozytywnych emocji popołudnie.

SP1 Olecko Ostatnia zmiana: 12/06/2011 E.Łapszys