Ogólnopolski Konkurs Mazury Cud Natury

15 września 2011

autor zdjęć: Ewa Łapszys

15 września 2011 r. - Światowy Szkolny Dzień Głosowania  na polskiego kandydata w konkursie New7Wonders.

GŁOSUJEMY WSZYSCY NA MAZURY !

Wielkie Jeziora Mazurskie to jedyny polski kandydat w międzynarodowym konkursie szwajcarskiej fundacji New7Wonders na Nowe 7 Cudów Natury. O zwycięstwo Mazury walczą w doborowej stawce, w której znalazły się m.in.: Amazonia, Wyspy Galapagos, Komodo, Klify Moher, Morze Martwe, Kanion Kolorado czy Wielka Rafa Koralowa. Pojezierze Mazurskie zakwalifikowano do grona 28 najpiękniejszych miejsc na świecie! Zachęcamy dzieci i młodzież oraz ich rodziców i nauczycieli do poznawania Mazur, zmobilizować społeczności szkolne do  głosowania na nasz region, a także  upowszechniać wśród uczniów postawy patriotyczne i rozbudzać chęć poznawania zabytków architektury i skarbów natury.

SP1 Olecko Ostatnia zmiana: 18/09/2011 E.Łapszys