Witaj na stronie!

 

 

Nauczyciel Przedmiot/zajęcia Wychowawca
       Beata Skrocka - Chlebus kształcenie zintegrowane  

Monika Rant

kształcenie zintegrowane/¶wietlica III a

Elżbieta Giglewicz

wychowanie przedszkolne 0

Teresa Krajewska

kształcenie zintegrowane III b

Małgorzata Mieńkowska-Backiel

kształcenie zintegrowane, plastyka  
       Ewelina Stańczyk kształcenie zintegrowane II a

Jolanta Miłowicka

kształcenie zintegrowane II b

Renata Bogdan

kształcenie zintegrowane I b

Teresa Grzymkowska

kształcenie zintegrowane  

Małgorzata Jarosz

matematyka IV d

Halina Matwiejczyk

kształcenie zintegrowane/logopeda II c

Beata Sulińska

przyroda/geografia V d

Grażyna Olechno

kształcenie zintegrowane II d

Elżbieta Suchanek

kształcenie zintegrowane I c

Małgorzata Zubrycka

wychowanie przedszkolne 0

Agnieszka Rudowicz

wychowanie przedszkolne 0

Maria Ewko

kształcenie zintegrowane/historia I a

Eligia Bańkowska

język polski
Ewa Ciechanowska język polski VII d

Monika Kacprzyk

język polski V b

Małgorzata Jakubowska

język polski VII a

Marta Kosobucka

język polski/wos/
wychowanie do życia w rodzinie
IV c

Katarzyna Kalejta

matematyka VI d

Dorota Brodowska-Domel

matematyka VII b

Marzanna Stefanowska

historia VIII c

Wiesława Łowczyńska-Rojek

¶wietlica/język francuski ¶wietlicy

Dorota Karczewska

język angielski V c

Beata Maksymiuk

język angielski  

Sylwia Szarnecka

język angielski VII c

Irena Dominików

biologia/przyroda/etyka VI c

Danuta Kisielewska

w. f. IV a

Krzysztof Dawidziuk

w. f. VI b

Krzysztof Zaniewski

w. f.

Kamil Szarnecki

w. f. VI a

Ewa Łapszys

zajęcia komputerowe/informatyka IV b

Bożena Jeglińska

religia/wychowanie do życia w rodzinie

Dariusz Kaszkiel

religia

Teresa Szadkowska

religia/muzyka

Adam Wyszyński

w. f. VIII a

Barbara Klimaszewska

biblioteka
Helena Grochowska matematyka  
Emilia Kaczmarek język niemiecki/¶wietlica ¶wietlicy
Agnieszka Baranowska-Moroz chemia/biologia  
Dorota Kozłowska fizyka  
Paweł Zdanio w.f.  
Adam Dziubiński w.f.  
Maciej Kosiński w.f.  
Michał Smokowski w.f.  
Robert Karniej w.f.  
Robert Markowski w.f.  

Małgorzata Zagórska

biblioteka

Małgorzata Szafrankowska

pedagog szkolny  

Grażyna Gref-Koncewicz

psycholog szkolny

Adam Truchan

¶wietlica/technika/informatyka VIII b

Agnieszka Tomczyk-Żylińska

język angielski V a

Aleksandra Czarnecka

¶wietlica ¶wietlicy

Ewa Kowalewska

wychowanie przedszkolne/¶wietlica ¶wietlicy
Marzena Kaplińska doradztwo zawodowe  
Jan Grzyb edukacja dla bezpieczeństwa  

ks. Arkadiusz Gutowski

religia  


 

Copyright by Twoja.Strona | Valid HTML 4.01 & CSS szablony