Witaj na stronie!

 

 

Nauczyciel Przedmiot/zajęcia Wychowawca
       Beata Skrocka - Chlebus kształcenie zintegrowane III a

Teresa Chlebus

kształcenie zintegrowane III b

Elżbieta Giglewicz

kształcenie zintegrowane III c

Teresa Krajewska

kształcenie zintegrowane II b

Małgorzata Mieńkowska-Backiel

kształcenie zintegrowane III d
       Ewelina Stańczyk kształcenie zintegrowane I

Jolanta Miłowicka

kształcenie zintegrowane I

Renata Bogdan

wychowanie przedszkolne 0

Teresa Grzymkowska

kształcenie zintegrowane II a

Małgorzata Jarosz

matematyka  

Halina Matwiejczyk

kształcenie zintegrowane/logopeda I

Beata Sulińska

przyroda/geografia IV

Grażyna Olechno

kształcenie zintegrowane I

Elżbieta Suchanek

wychowanie przedszkolne 0

Małgorzata Zubrycka

kształcenie zintegrowane III e

Agnieszka Rudowicz

wychowanie przedszkolne  

Maria Ewko

wychowanie przedszkolne 0

Eligia Bańkowska

język polski

Monika Kacprzyk

język polski IV b

Małgorzata Jakubowska

przyroda/język polski VI a

Marta Kosobuckawa

język polski  

Katarzyna Kalejta

matematyka V d

Dorota Brodowska-Domel

matematyka VI b

Marzanna Stefanowska

język polski/historia VII c

Wiesława Łowczyńska-Rojek

¶wietlica/język francuski ¶wietlicy

Dorota Karczewska

język angielski IV c

Beata Maksymiuk

język angielski  

Sylwia Szarnecka

język angielski VI c

Irena Dominików

biologia/plastyka V c

Danuta Kisielewska

w. f.  

Krzysztof Dawidziuk

w. f. V b

Krzysztof Zaniewski

w. f.

Kamil Szarnecki

w. f. V a

Ewa Łapszys

zajęcia komputerowe/informatyka  

Bożena Jeglińska

religia/wychowanie do życia w rodzinie

Wiesława Poleszuk

religia

Teresa Szadkowska

religia/muzyka

Adam Wyszyński

w. f. VII a

Barbara Klimaszewska

biblioteka
Helena Grochowska zajęcia komputerowe  
Emilia Kaczmarek język niemiecki  
Katarzyna Jarosz chemia  
Dorota Kozłowska fizyka  
Paweł Zdanio w.f.  
Adam Dziubiński w.f.  
Maciej Kosiński w.f.  
Michał Smokowski w.f.  

Małgorzata Zagórska

biblioteka

Małgorzata Szafrankowska

pedagog szkolny VI d

Grażyna Gref-Koncewicz

psycholog szkolny

Adam Truchan

¶wietlica/technika/informatyka VII b

Agnieszka Tomczyk-Żylińska

język angielski IV a

Aleksandra Czarnecka

¶wietlica ¶wietlicy

Ewa Kowalewska

wychowanie przedszkolne/¶wietlica ¶wietlicy

Monika Rant

kształcenie zintegrowane/¶wietlica II a


 

Copyright by Twoja.Strona | Valid HTML 4.01 & CSS szablony