VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny

„Mistrz Ortografii kl. II”

regulamin

25 kwietnia 2012r.

autor zdjęć: Ewa Łapszys, Małgorzata Szafrankowska

25 kwietnia 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza odbył się VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii klas drugich". W konkursie udział wzięli uczniowie ze SP w Gąskach, SP w Wieliczkach, SP w Babkach Oleckich, SP nr 4 w Olecku, SP nr 3 w Olecku oraz SP nr 1 w Olecku.

Mistrzem Ortografii wśród drugoklasistów został Aleksander Adamajt ze SP nr 4 w Olecku. II miejsce zdobył Krzysztof Bielawski - uczeń SP nr 3 w Olecku, III miejsce - Anna Miluć ze SP nr 3 w Olecku, IV - Magdalena Miłowicka ze SP w Wieliczkach, V- Maja Brodowska ze SP nr 3 w Olecku.
    Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostali uczestnicy konkursu także zasługują na uznanie i pochwałę, ponieważ wszystkich od wygranej dzielił tylko krok.
Tekst: Renata Bogdan

SP1 Olecko Ostatnia zmiana: 29/04/2012 E.Łapszys