XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny

„Mistrz Ortografii kl. II”

29 maja 2019r.

regulamin           załącznik 1, 2       załącznik 3 - klauzula

W XV Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii klas drugich", który odbył się 29 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku udział wzięli uczniowie z Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Olecku, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wieliczkach, ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku, Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku oraz Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku.

Zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii zdobył Olivier Nartowicz (STO Olecko). Laureatami II miejsca zostali: Maja Wasilewska (SP4 Olecko) i Maciej Dzienis (STO Olecko),
a III miejsce przyznano Oliwii Szyłak (ZS-P Wieliczki). Laureatom i pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ortograficznych.

Renata Bogdan