"Pomy¶śl, na pewno potrafisz"

Projekt pn. "Pomy¶śl, na pewno potrafisz" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jako¶ści usług edukacyjnych ś¶wiadczonych w systemie o¶światy, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jako¶ści usług edukacyjnych.

W ramach Poddziałania 9.1.2 przewidziano realizację programów indywidualizacji procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkoły podstawowej w kontekś¶cie wdrażania nowej podstawy kształcenia ogólnego, które realizowane s± w trybie systemowym.

Projekt realizowany jest od 1 listopada 2011 r. Zaplanowane zadania w ramach projektu kontynuowane będ± do 31 lipca 2013 r.

Głównym celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych uczniów poprzez indywidualizację procesu kształcenia na  zajęciach dodatkowych.