2020/2021 |
Konkurs
fotograficzny
„Matematyka
w
obiektywie”
Kategoria
szkoły
podstawowe
klasy
I-V:
-
III
miejsce
-
Paweł
Kulbacki
"Odbicie
lustrzane
w
Parku
Zamkowym"
-
III
miejsce
-
Jakub
Wojciechowski
"Rogata
symetria"
-
Wyróżnienie
-
Natasza
Omilian
"Dach
prosty"
-
Wyróżnienie
-
Natalia
Wojciechowska
"Halo"
-
Wyróżnienie
-
Maciej
Gryguć
"Zima,
matematyka
i
nasze
podwórko"
Kategoria
szkoły
podstawowe
klasy
VI-VIII:
- I
miejsce
-
Antoni
Orzechowski
Leśna
przylaszczka
pospolita
symbolem
"Początku"
i
"Świętej
Geometrii"
-
Wyróżnienie
-
Piotr Romotowski
"Kamienna
symetria"
V
Powiatowy
Konkurs
SUDOKU
LUBIĘ
TO!
Kategoria
szkół
podstawowych
klasy
I-III
I
miejsce
-
Paweł
Kulbacki
Kategoria
szkół
podstawowych
klasy
VII-VIII
II
miejsce
-
Szymon
Muszyński
VII c
Stypendium
Burmistrza
w
dziedzinie
nauki
otrzymali
następujący
uczniowie:
Justyna
Racis
-
stypendium
II
stopnia;
Julia
Bednarek
-
stypendium
II
stopnia;
Karina
Leonarczyk
-
stypendium
III
stopnia;
Łukasz
Baraniak
-
stypendium
III
stopnia.
Stypendium
Burmistrza
w
dziedzinie
artystycznej
otrzymali
następujący
uczniowie:
Nikola
Piotrowska
-
stypendium
I
stopnia;
Mateusz
Klekotko
-
stypendium
I
stopnia.
|
|
2019/2020 |
Wyróżnienia
w
Międzynarodowym
Konkursie
"Kangur
Matematyczny"
2020
otrzymali
uczniowie: |
Wyniki
dla
kategorii:
Żaczek
klasa
2
szkoły
podstawowej
Baraniak
Stanisław
2 b
Teresa
Grzymkowska
Droździel
Maria
2bTeresa
Grzymkowska
Rynkiewicz
Franciszek
2bTeresa
Grzymkowska
Wyniki
dla
kategorii:
Maluch
klasa
4
szkoły
podstawowej
Mokicka
Magdalena
4b
Katarzyna
Kalejta
Wyniki
dla
kategorii:
Beniamin
klasa
5
szkoły
podstawowej
Gierak
Jakub
5b
Małgorzata
Jarosz
Chmielewska
Zofia
5d
Małgorzata
Jarosz
Karpiuk
Amelia
5d
Małgorzata
Jarosz
Wyniki
dla
kategorii:
Beniamin
klasa
6
szkoły
podstawowej
Adamczewski
Michał
6aDorota
Brodowska-Domel
Gierak
Bartosz
6a
Dorota
Brodowska-Domel
Rynkiewicz
Olaf
6c
Małgorzata
Jarosz
Żylińska
Aniela
6c
Małgorzata
Jarosz
Zielińska
Gabriela
6d
Małgorzata
Jarosz
Wyniki
dla
kategorii:
Kadet
klasa
7
szkoły
podstawowej
Kamiński
Artur
7b
Dorota
Brodowska-Domel
Gałkowski
Maksymilian
7d
Katarzyna
Kalejta
Wyniki
dla
kategorii:
Kadet
klasa
8
szkoły
podstawowej
Racis
Justyna
8d
Dorota
Brodowska-Domel
|
|
Konkurs
plastyczny
"Gatunki
roślin
i
zwierząt
w
dorzeczu
rzeki
Lega
w
Olecku"
-
II
miejsce
Julia
Żementowska
Laureatka
Kuratoryjnego
Konkursu
z
Biologii-
Julia
Bednarek
(Agnieszka
Baranowska-Moroz)
Laureatka
Kuratoryjnego
Konkursu
z
Języka
Polskiego
-
Julia
Bednarek
(Monika
Kacprzyk)
Laureatka
Kuratoryjnego
Konkursu
z
Matematyki
-
Justyna
Racis
(Dorota
Brodowska-Domel)
Finalistka
Kuratoryjnego
Konkursu
z
Matematyki
-
Karina
Judyta
Leonarczyk
(Katarzyna
Kalejta)
Finalista
Kuratoryjnego
Konkursu
z
Informatyki
-
Łukasz
Baraniak
(Ewa
Łapszys)
Konkurs
fotograficzny
„Matematyka
w
obiektywie”
Kategoria
szkoły
podstawowe
klasy
I-IV:
-Najmłodszy
uczestnik
-
Paweł
Kulbacki
"Odbicie
lustrzane
w
jeziorze"
-
Wyróżnienie
-
Jędrzej
Topolski
"Ostrość
na
nieskończoność"
-
Wyróżnienie
-
Natalia
Wojciechowska
"Magiczne
kule"
Kategoria
szkoły
podstawowe
klasy
V-VIII:
- I
miejsce
-
Piotr
Romotowski
"Wejście
do
symetrii"
-
III
miejsce
-
Antoni
Orzechowski
"Sekrety
ukryte
w
paproci"
-
Wyróżnienie
-
Aniela
Żylińska
"Rocky
w
nieskończoności"
XIV
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
im.
Wacława
Klejmonta
- I
miejsce
-
Natalia
Sadłowska
(6b)
(Monika
Kacprzyk)
- I
miejsce
-
Zuzanna
Jarosz
(8b)
(Monika
Kacprzyk)
-
wyróżnienie
-
Karina
Leonarczyk
(8c)
(Marta
Kosobucka)
|
III
Powiatowy
Turniej
Językowy
"Po
prostu
- po
polsku!"
-
I
miejsce
-
Roksana
Kornyszko
(8b),
Julia
Bednarek
(8b),
Karina
Leonarczyk
(8c)
(Monika
Kacprzyk,
Marta
Kosobucka) |
Mistrzostwa
Szkół
Podstawowych
w
Grze
Fifa
2019
-
I
miejsce
-
Antoni
Orzechowski |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Ryby,
Żaby
i
raki,
czyli
wierszowane
igraszki
Jana
Brzechwy"
-
I
miejsce
-
Natalia
Sadłowska
(6b)
(Monika
Kacprzyk)
Nagroda
Specjalna
Starosty
Powiatu
Oleckiego
w
Powiatowym
Konkursie
Recytatorskim
"Ryby,
Żaby
i
raki,
czyli
wierszowane
igraszki
Jana
Brzechwy"
-
Natalia
Sadłowska
|
Olimpiada
Wiedzy
Archimedes
Lingua
Plus
(konkurs
z
języka
angielskiego):
-
najlepszy
wynik
-
Veronica
Pandora
(6b)
-
100
pkt
-
drugie
miejsce
zdobyli
Julia
Chorąży
(6a)
i
Filip
Daniłowicz
(6c)
- 84
pkt
-
trzecie
miejsce
zdobył
Patryk
Stelmachowski
(6d)
- 80
pkt
Gratulujemy!!!
|
XIV
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
Nagroda
GRAND
PRIX
-
Zuzanna
Jarosz
VIII
b
XIV
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
II
kategoria:
uczniowie
klas
I-III:
I
miejsce
-
Wiktor
Bartnik
kl.
II b
III
kategoria:
uczniowie
klas
IV-VI:
wyróżnienie
-
Amelia
Jarosz
kl.
VI
IV
kategoria:
uczniowie
klas
VII
-VIII:
III
miejsce
-
Karolina
Ciszewska
kl.
VII
a
|
Finał
Powiatowego
Konkursu
SUDOKU
LUBIĘ
TO!
Kategoria
szkół
podstawowych
klasy
I-III
V
miejsce
-
Wojciech
Kneć
III
c
VI
miejsce
-
Beniamin
Sawicki
III
c
VIII
miejsce
-
Natalia
Wojciechowska
III
c
Kategoria
szkół
podstawowych
klasy
IV-VI
II
miejsce
-
Szymon
Muszyński
VI c
VII
miejsce
Tymon
Ciechanowski
VI c
Kategoria
szkół
podstawowych
klasy
VII-VIII
i
szkoły
ponadpodstawowe
kl.
I
I
miejsce
Marta
Chołod
VII
a
Do
finału
Powiatowego
Konkursu
SUDOKU
LUBIĘ
TO!
zakwalifikowali
się:
w
kategorii
klas
I-III:
1.
Beniamin
Sawicki
2.
Natalia
Wojciechowska
3.
Wojciech
Kneć
w
kategorii
klas
IV-VI:
1.
Szymon
Muszyński
6c
2.
Tymon
Ciechanowski
6c
3.
Natalia
Bondarewicz
5d
w
kategorii
klas
VII
-
VIII:
1.
Marta
Chołod
7a
2.
Izabela
Jachimowicz
8a
|
Powiatowy
Konkurs
Plastyczny
"Ja
czytam,
ty
czytasz,
my
czytamy
-
Świat
SUPERBOHATERÓW"
- w
kategorii
"Modele"
-
I
miejsce
-
Natalia
Wojciechowska
kl.
III
- w
kategorii
I:
* II
miejsce
-
Hanna
Klekotko
kl.
I
*
III
miejsce
-
Diana
Ampulska
kl.
0,
Marcel
Chlebus
kl.
0
*
wyróżnienie
-
Nadia
Sznel
kl.
0
- w
kategorii
II:
*
wyróżnienie
-
Joanna
Zawalska
kl.
III
|
Stypendium
Burmistrza:
Julia
Bednarek
VIII
b
Nina
Szyłkiewicz
VI a
Nikola
Piotrowska
VI a
Ada
Adamska
VII
d
Antoni
Witkowski
VII
d
Michał
Matyjewicz
VII
b
Filip
Daniłowicz
VI c
Zuzanna
Śnieżyńska
VIII
d
Mateusz
Klekotko
VI c
|
XVIII
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
o
HIV/AIDS
"Nie
daj
szansy
AIDS"
-
I
miejsce
-
Julia
Bednarek
kl.
VIII
b |
XVIII
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
o
HIV/AIDS
"Nie
daj
szansy
AIDS"
-
II
miejsce
-
Zuzanna
Jarosz
kl.
VIII
b |
XVIII
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
o
HIV/AIDS
"Nie
daj
szansy
AIDS"
-
wyróżnienie (IV miejsce) - Julita Wróblewska kl.
VIII
c |
"XI
Powiatowym
Quiz
Wiedzy
o
Tytoniu"
-
nagroda
główna
-
Julia
Bednarek
kl.
VIII
b
(Małgorzata
Szafrankowska) |
"XI
Powiatowy
Quiz
Wiedzy
o
Tytoniu"
-
wyróżnienie
-
Roksana
Kornyszko
kl.
VIII
b
(Małgorzata
Szafrankowska) |
XV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
I
miejsce:
Zuzanna
Jarosz
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"Nielegalne
kwiaty"
(Teresa
Szadkowska). |
2018/2019 |
XVI
Powiatowy
Konkurs
Matematyczny
dla
klas
III
"Mistrz
Zadań
Tekstowych"
-
III
miejsce
-
Alan
Chmielewski
(Teresa
Krajewska) |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
Poezji
Jana
Twardowskiego
-
I
miejsce
-
Natalia
Sadłowska
(Monika
Kacprzyk) |
Powiatowy
Konkurs
Ładnego
Pisania
"Śpiew
z
pożogi"
-
I
miejsce
-
Aleksandra
Kownacka
(Monika
Kacprzyk) |
Powiatowy
Konkurs
Ładnego
Pisania
"Śpiew
z
pożogi"
- II
miejsce
-
Anna
Bednarek
(Monika
Kacprzyk) |
|
4
kwietnia
2019
roku
37
uczniów
przystąpiło
do
ogólnopolskiego
konkursu
z
języka
angielskiego
Memory
Master.
Najlepsze
wyniki
uzyskali:
-
Piotr
Romotowski
(4b)
laureat
II
stopnia
-
Aniela
Żylińska
(5c)
laureatka
III
stopnia
-
Julia
Ćwikowska
(5b)
wyróżnienie
-
Patryk
Stelmachowski
(5d)
wyróżnienie
-
Karolina
Dominików
(5c)
wyróżnienie
-
Kacper
Karaś
(6d)
laureat
II
stopnia
-
Julia
Bednarek
(7b)
laureatka
II
stopnia
GRATULUJEMY
!!!
|
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny:
I
miejsce
-
Daniel
Murawski
(Marta
Kosobucka)
III
miejsce
Julia
Bednarek
(Monika
Kacprzyk)
|
Finalistki
Kuratoryjnego
Konkursu
z
Języka
Polskiego
Maja
Bagieńska,
Julia
Bednarek
(Monika
Kacprzyk)
|
Międzynarodowego
Konkursu
z
Języka
Angielskiego
THE
BIG
CHALLENGE
najlepszy
wynik
w
szkole
na
poziomie
Level
1
uzyskał
Patryk
Stelmachowski,
na
poziomie
Level
2 -
Kacper
Karaś,a
na
poziomie
Level
3 -
Natalia
Kopeć.
|
Międzynarodowy
Konkurs
"Kangur
Matematyczny"
2019
-
wyróżniony:
Kategoria:
Maluch
klasa
4
szkoły
podstawowej:
Ignacy
Jackiewicz
kl.
IV a
(Helena
Grochowska)
Zofia
Chmielewska
kl.
IV
(Małgorzata
Jarosz)
Kategoria:
Beniamin
klasa
5
szkoły
podstawowej:
Bartosz
Gierak
kl. V a
-
wynik
bardzo
dobry
(Dorota
Brodowska-Domel)
Szymon
Muszyński
kl.
V c
(Małgorzata
Jarosz)
Aniela
Żylińska
kl.
V c
(Małgorzata
Jarosz)
Kategoria:
Beniamin
klasa
6
szkoły
podstawowej:
Artur
Kamiński
kl.
VI b
(Dorota
Brodowska-Domel)
Anna
Kamińska
kl.
VI b
(Dorota
Brodowska-Domel)
Gałkowski
Maksymilian
kl.
VI d
(Katarzyna
Kalejta)
Martyna
Dwojakowska
kl.
VI b
(Dorota
Brodowska-Domel)
Kategoria:
Kadet
klasa
7
szkoły
podstawowej:
Zuzanna
Jarosz
kl.
VII
b -
wynik bardzo
dobry
(Dorota
Brodowska-Domel)
Justyna
Racis
kl.
VII
d
(Dorota
Brodowska-Domel)
|
VI
Powiatowy
Konkurs
Plastyczny
"Wiem
kim
będę
w
przyszłości"
-
I
miejsce-Nikola
Laszkowska
(Małgorzata
Mieńkowska-Backiel) |
VIII
Powiatowy
Konkurs
Plastyczny
"Tradycje
Wielkanocne"
kategoria
kl.
IV-VIII-
I miejsce - Julia Bednarek (Małgorzata Mieńkowska-Backiel)
VIII
Powiatowy
Konkurs
Plastyczny
"Tradycje
Wielkanocne"
kategoria
kl.
IV-VIII-
III
miejsce
Zuzanna
Jarosz
(Małgorzata
Mieńkowska-Backiel)
VIII
Powiatowy
Konkurs
Plastyczny
"Tradycje
Wielkanocne"
kategoria
kl.
IV-VIII-
wyróżnienie
-
Natalia
Kopeć
(Małgorzata
Mieńkowska-Backiel)
VIII
Powiatowy
Konkurs
Plastyczny
"Tradycje
Wielkanocne"
kategoria
kl.
I-V-
wyróżnienie
-
Natalia
Wojciechowska,
Nadia
Retel
|
XIV
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Polska
Moja
Ojczyzna:
II
miejsce
-
Antoni
Urbanowicz
0b
(Elżbieta
Giglewicz)
Wyróżnienie
-
Wiktoria
Maksimowicz
0c
(Małgorzata
Zubrycka)
Konkurs
fotograficzny
„Matematyka
w
obiektywie”
Nagroda
za
dowcipne
uchwycenie
matematyki
-
Aniela
Żylińska,
kl.
V c
-"Walce
babci
Krysi"
Kategoria
szkoły
podstawowe
klasy
I-V:
1
miejsce
-
Bartosz
Stachelek,
kl.
V c
-
"Słoneczna
prosta"
2
miejsce
Antoni
Orzechowski,
kl.
V c
-
"Geometria
późnego
lata"
3
miejsce
-
Natalia
Sadłowska
-
kl.
V b
-
"Matematyczny
zawrót
głowy"
Wyróżnienie:
Daniel
Kamiński
kl.
IV
c,
Aleksandra
Więcko
kl.
II c
XV
Regionalny
Konkurs
Recytatorski
im.
Wacława
Klejmonta
-
I
miejsce
-
Natalia
Sadłowska
(Monika
Kacprzyk)
Powiatowy
Turniej
Językoznawczy
"Po
prostu
- po
polsku"
-
II
miejsce
-
Maja
Bagieńska,
Anna
Mieszuk,
Daniel
Murawski
(Monika
Kacprzyk,
Ewa Ciechanowska, Marta Kosobucka)
IV
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
o
Języku
Angielskim
i
Krajach
Anglojęzycznych
"I
KNOW
ENGLISH"
-
I
miejsce
-
Julia
Jasionowska,
Julia
Bednarek,
Marianna
Jeżewska
Finał
Powiatowego
Konkursu
SUDOKU
LUBIĘ
TO!
Kategoria
szkół
podstawowych
klasy
I-III
1.
Natalia
Wojciechowska
II c
3.
Wojciech
Kneć
II c
Kategoria
szkół
podstawowych
klasy
IV-VI
1.
Marta
Chołod
VI a
2.
Martyna
Dwojakowska
VI b
Kategoria
szkół
podstawowych
klasy
VII-VIII
oraz
klas
III
gimnazjum
1.
Oliwia
Gołaszewska
VIII
c
|
Uczniowie
zakwalifikowani
do
finału Powiatowego
Konkursu
SUDOKU
LUBIĘ
TO!
1.
Natalia
Wojciechowska
kl.
II c
2.
Wojciech
Kneć
kl.
II c
3.
Monika
Jastrzębska
kl.
II a
|
1.
Marta
Chołod
kl.
VI a
2.
Martyna
Dwojakowska
kl.
VI b
3.
Szymon
Muszyński
kl.
V c
|
1.
Oliwia
Gołaszewska
kl.
VIII
c
2.
Izabela
Jachimowicz
kl.
VII
a
3.
Julia
Bednarek
kl.
VII
b
Finał
odbędzie
się
6
lutego
2019r.
w
Liceum
Ogólnokształcącym
w
Olecku
|
Ogólnopolska
Olimpiada
Matematyczna
"Olimpus"
-sesja
jesienna
2018:
1.
Bartosz
Gierak
kl.
Va-
laureat
2.
Aniela
Żylińska
kl.
Vc-
laureat
3.
Justyna
Racis
kl.
VIId
-
laureat
|
XIII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
kategoria
klasy
"0"
i
sześciolatki
III
miejsce
-Jan
Witkowski
(Agnieszka
Rudowicz)
wyróżnienie
-
Beniamin
Szuliński
(Elżbieta
Giglewicz) |
XIII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
kategoria
klasy
I-III
III
miejsce
-
Wiktor
Bartnik |
XIII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
kategoria
klasy
IV-VI-
I
miejsce
-Karolina
Ciszewska
VI a |
XIII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
kategoria
klasy
IV-VI-
II
miejsce
-
Amelia
Jarosz
V d |
XIII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
kategoria
klasy
VII-III
G-
I
miejsce
-Dominik
Jackiewicz
VII
a |
XIII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
Nagroda
GRAND
PRIX
- Zuzanna
Jarosz
VII b |
Konkurs
Plastyczny
"Ja
czytam,
ty
czytasz,
my
czytamy
-
książki
w
Krainie
Czarów"
-
kategoria
III
-
II
miejsce
-
Karolina
Dominików
kl.
V c |
Konkurs
Plastyczny
"Ja
czytam,
ty
czytasz,
my
czytamy
-
książki
w
Krainie
Czarów"
-
kategoria
I
I
miejsce
-
Jakub
Buchowski
Ob
(Elżbieta
Giglewicz) |
IV
Powiatowy
Konkurs
Pięknego
Czytania
"Nigdy
więcej
wojny"
-
-
Mistrz
Pięknego
Czytania
-
Natalia
Sadłowska
kl.
V b
(Monika
Kacprzyk) |
IV
Powiatowy
Konkurs
Pięknego
Czytania
"Nigdy
więcej
wojny"
-
-
wyróżnienie
-
Aleksander
Zawistowski
kl.
VII
a
(Małgorzata
Jakubowska) |
XVII
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
o
HIV/AIDS
"Nie
daj
szansy
AIDS"
-
III
miejsce
-
Oliwia
Gołaszewska |
XVII
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
o
HIV/AIDS
"Nie
daj
szansy
AIDS"
-
wyróżnienie
-
Julita Wróblewska |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
-
kategoria
klas
0-1-"Co
piszczy
w
trawie
i
inne
wiersze
Joanny
Kulmowej"-
II
miejsce
-
Nadia
Radomska
(Elżbieta
Giglewicz) |
Gminny
Konkurs
Plastyczny
"Najładniejszy
kotylion
w
barwach
narodowych"
w
kategorii
klas
I-III-
wyróżnienie
-
Natalia
Wojciechowska |
XIV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-I
grupa
wiekowa:
dzieci
w
wieku
przedszkolnym:
I miejsce: solista: Jan Witkowski
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"Jestem
Polskiem"
(Agnieszka Rudowicz) |
XIV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-I
grupa
wiekowa:
dzieci
w
wieku
przedszkolnym:
II
miejsce:
duet:
Izabela
Skibicka
i
Beniamin
Szuliński
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"Moja
Warszawa"(Elżbieta
Giglewicz) |
XIV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-II
grupa
wiekowa:
uczniowie
klas
I-III
szkół
podstawowych:
wyróżnienie II-go stopnia: duet: Lidia Leonarczyk i Marianna
Wasilewska
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"Polskie
kwiaty"
(Jolanta
Miłowicka) |
XIV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-III
grupa
wiekowa:
uczniowie
klas
IV-VI
szkół
podstawowych:
II
miejsce:
zespół
wokalny:
"Nutki"
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"Bo
w
piechocie
fajno
jest"
(Teresa
Szadkowska). |
XIV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-II
grupa
wiekowa:
uczniowie
klas
IV-VI
szkół
podstawowych:
wyróżnienie I-go stopnia: solistka: Amelia Jarosz
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"Matko,
o
twarzy
jak
polska
ziemia
czarnej"
(Teresa
Szadkowska). |
XIV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-II
grupa
wiekowa:
uczniowie
klas
IV-VI
szkół
podstawowych:
wyróżnienie II-go stopnia: solistka: Karolina Ciszewska
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"A
jeśli
nie
wrócę"
(Teresa
Szadkowska). |
XIV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-II
grupa
wiekowa:
uczniowie
klas
VII-VIII
szkół
podstawowych
i
klas
gimnazjalnych:
I
miejsce:
solistka:
Zuzanna
Jarosz
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"Tango
na
głos,
orkiestrę
i
jeszcze
jeden
głos"
(Teresa
Szadkowska). |
XIV Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-II
grupa
wiekowa:
uczniowie
klas
VII-VIII
szkół
podstawowych
i
klas
gimnazjalnych:
III
miejsce:
solistka:
Marlena
Kempisty
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
-
utwór
"Niech
żyje
Polska"
(Teresa
Szadkowska). |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Strofy
o
Ojczyźnie"
-
I
miejsce
-
Natalia
Sadłowska
kl.
V b
(Monika
Kacprzyk) |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Strofy
o
Ojczyźnie"
-
I
miejsce
-
Patryk
Sawicki
kl.
VI d
(Małgorzata
Jakubowska) |
III
Turniej
Szachowy
dla
Dzieci
i
Młodzieży
z
Okazji
Święta
Niepodległości
o
Puchar
Warmińsko-Mazurskiego
Kuratora
Oświaty
-
klasy
V-VIII
-
grupa
dziewcząt
-
III
miejsce
-
Iga
Kolczyńska
kl.
V d |
|
2017/2018 |
VIII
Powiatowy
Konkurs
Recytatorsko-Muzyczny
Poezji
Jana
od
Biedronki
-
I
miejsce
-
Natalia
Sadłowska
kl.
IV b
(Monika
Kacprzyk) |
XV
Powiatowy
Konkurs
Matematyczny
dla
klas
III
"Mistrz
Zadań
Tekstowych"
-
III
miejsce
-
Bartosz
Romanowski
|
III
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
Zintegrowanej
kl.
I
"Asy
z
pierwszej
klasy"
-
I
miejsce
-
Alan
Krajewski
kl.
I c
(Halina
Matwiejczyk) |
Ogólnopolska
olimpiada
przedmiotowa
z
przyrody
OLIMPUS
Sesja
wiosenna
-
laureat
-
Karina
Leonarczyk
(Irena
Dominików) |
Ogólnopolska
olimpiada
przedmiotowa
z
przyrody
OLIMPUS
Sesja
wiosenna
-
laureat
-
Joanna
Słowińska
(Irena
Dominików) |
Międzynarodowy
Konkurs
"Kangur
Matematyczny"
2018
-
wyróżniony:
Kategoria:
Maluch
klasa
4
szkoły
podstawowej:
Bartosz
Gierak
kl
IV a
(Małgorzata
Jarosz)
Szymon
Muszyński
kl.
IV c
(Małgorzata
Jarosz)
Oliwia
Penner
kl.
IV b
(Małgorzata
Jarosz)
Anna
Chmielewska
kl.
IV b
(Małgorzata
Jarosz)
Maria
Węglicka
kl.
IV c
(Małgorzata
Jarosz)
Aniela
Żylińska
kl.
IV c
(Małgorzata
Jarosz)
|
Kategoria:
Beniamin
klasa
5
szkoły
podstawowej:
Maksymilian
Gałkowski
kl.
V d
(Katarzyna
Kalejta)
Mikołaj
Rudowicz
kl.
V a
(Katarzyna
Kalejta)
Martyna
Dwojakowska
kl.
V b
(Dorota
Brodowska-Domel)
|
Kategoria:
Beniamin
klasa
6
szkoły
podstawowej:
Justyna
Racis
kl.
VI d
(Dorota
Brodowska-Domel)
Mateusz
Majewski
kl.
VI d
(Dorota
Brodowska
-
Domel)
Bartłomiej
Stefański
kl.
VI b
(Dorota
Brodowska
-
Domel)
Karina
Leonarczyk
kl.
VI c
(Katarzyna
Kalejta)
|
XXII
Konkurs
Piosenki
Dziecięcej
i
Młodzieżowej
"Gratka
dla
Nastolatka"
-
Finał
- w
kategorii
klas
I-IV
szkół
podstawowych
-
I
miejsce-
Natalia
Sadłowska
(Teresa
Szadkowska) |
XXII
Konkurs
Piosenki
Dziecięcej
i
Młodzieżowej
"Gratka
dla
Nastolatka"
-
Finał
- w
kategorii
klas
V-VII
szkół
podstawowych
oraz
klas
I-II
gimnazjum
-
II
miejsce-
Dominik
Jackiewicz,
Zuzanna
Jarosz
(Teresa
Szadkowska) |
I
Powiatowy
Konkurs
Ładnego
Pisania
"Wolna
i
Niepodległa"
-
I
miejsce
-
Julia
Bednarek
(Monika
Kacprzyk) |
I
Powiatowy
Konkurs
Ładnego
Pisania
"Wolna
i
Niepodległa"
-
II
miejsce
-
Daniel
Murawski
(Marta
Kosobucka) |
I
Powiatowy
Konkurs
Ładnego
Pisania
"Wolna
i
Niepodległa"
- w
kategorii
klas
I-III
-II
miejsce
Julia
Sokołowska |
VI
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
Poezji
Obcojęzycznej
-
II
miejsce-
Matteo
Vivona
(Wiesława
Rojek
-
Łowczyńska) |
XIV
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
"Mistrz
Ortografii
klas
drugich
-
inaczej"
-
III
miejsce
-
Kornelia
Łapucka,
Karolina
Jankowska
kl.
II d
(Teresa
Grzymkowska) |
XV
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
pod
hasłem
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
-
II
miejsce
-
Daniel
Murawski
(Marta
Kosobucka) |
XV
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
pod
hasłem
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
-
III
miejsce
-
Julia
Bednarek
(Monika
Kacprzyk) |
XIII
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Rodzice
-
najlepsi
przyjaciele"
-
I
miejsce
-
Piotr
Nalepa
"0b"
(Renata
Bogdan) |
Ogólnopolski
Turniej
Wiedzy
Pożarniczej
"MŁODZIEŻ
ZAPOBIEGA
POŻAROM"
-
II
miejsce
-
Julita
Wróblewska
kl.
VI c
w
etapie
gminnym
i
powiatowym
(Adam
Truchan) |
Wojewódzki
Konkurs
z
Języka
Polskiego
w
roku
szkolnym
2017/2018
-
finalistka
-
Maja
Lenkiewicz
ucz.
kl.
VII
a
(Monika
Kacprzyk)
Wojewódzki
Konkurs
z
Języka
Angielskiego
w
roku
szkolnym
2017/2018
-
finalista
-
Jakub
Feliks
Szyłow
ucz.
kl.
VI d
(Dorota
Karczewska)
Wojewódzki
Konkurs
z
Historii
w
roku
szkolnym
2017/2018
-
finalista
-
Daniel
Murawski
ucz.
kl.
VII
c
(Marzanna
Stefanowska)
|
Konkurs
fotograficzny
„Matematyka
w
obiektywie”
-
kategoria
szkoły
podstawowe
-
I
miejsce
-
Antoni
Orzechowski
"Leśny
zegar"
kl.
IV
c,
III
miejsce
-
Anna
Kramarewicz
"Miodowe
sześciokąty"
kl.
IV
c,
wyróżnienie
za
uchwycenie
geometrii
zimy
-
Igor
Przemielewski
"Serce
nie
na
dłoni"
kl.
III
c
(Elżbieta
Giglewicz)
wyróżnienia
dla
uczestników
konkursu
ze
szkół
podstawowych
otrzymali:
-
Justyna
Racis
VI
d,
-
Ada
Adamska
V d,
-
Natalka
Sadłowska
IV
b,
-
Filip
Daniłowicz
IV
c,
-
Kaja
Karczewska
VI
a,
-
Mateusz
Majewski
VI
d,
-
Bartosz
Stachelek
IV
c,
-
Sebastian
Sokołowski
VI
c. |
III
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
"Śnieżne
Nutki"-
kategoria
I-
dzieci
z
oddziału
przedszkolnego
-
II
miejsce
-
Aleksandra
Klepacka,
Maja
Klimko,
Zoja
Jaworowska,
Milena
Sinkiewicz |
III
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
"Śnieżne
Nutki"-
kategoria
II-
uczniowie
klas
I-III
-
III
miejsce
-
Marianna
Wasilewska,
Lidia
Leonarczyk,
Dominik
Piotrowski |
III
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
"Śnieżne
Nutki"-
kategoria
III-
uczniowie
klas
IV-V
-
I
miejsce
-
Amelia
Jarosz
(Teresa
Szadkowska) |
III
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
"Śnieżne
Nutki"-
kategoria
IV
uczniowie
klas
VI-VII
-
I
miejsce
-
Zuzanna
Jarosz,
Dominik
Jackiewicz
i
Marlena
Kempisty
(Teresa
Szadkowska) |
Finał
Powiatowego
Konkursu
"Sudoku
Lubię
to"
Szkoła
Podstawowa
klasy
I-III:
I
miejsce
-
Malwina
Muszyńska
kl.
III
a
(Beata
Skrocka-Chlebus)
Szkoła
Podstawowa
klasy
IV-VI:
II
miejsce
-
Mateusz
Majewski
kl.
VI d
(Dorota
Brodowska-Domel)
III
miejsce
-
Izabela
Jachimowicz
kl.
VI a
(Katarzyna
Kalejta)
Szkoła
Podstawowa
klasy
VII
oraz
Gimnazjum
klasy
II-III:
I
miejsce
-
Oliwia
Gołaszewska
kl.
VII
c
(Dorota
Brodowska
-
Domel)
|
III
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
O
Języku
Angielskim
i
Krajach
Anglojęzycznych
" I
KNOW
ENGLISH"
I
miejsce
-
Maksymilian
Gałkowski
VD,
Roksana
Kornyszko
VI B
oraz
Anna
Mieszuk
VII
B
(Dorota
Karczewska) |
XII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
-
Nagroda
Grand
Prix
-
Dominik
Jackiewicz
VI b |
XII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
-kategoria
kl.
IV-VII
-
I
miejsce-
Karolina
Ciszewska
V a |
XII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
kategoria
klasy
IV-VII-
II
miejsce
-Zuzanna
Jarosz
VI b |
XII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
-
II
miejsce
-Jan
Witkowski
0a |
Olimpiada
Wiedzy
Archimedes
Lingua
Plus
(język
angielski)
-
najwyższy
wynik
w
szkole
uzyskali:
Piotr
Modzelewski
kl.
VI a
(84/100
pkt)
oraz
Mateusz
Klekotko
kl.
IV c
(84/100
pkt),
drugie
miejsce
Martyna
Borys
kl.
V c
(72/100
pkt) |
Ogólnopolski
konkurs
"Triathlon
matematyczny"-
laureatka
-
Martyna
Dwojakowska
kl.
V b
(Dorota
Brodowska
-
Domel) |
Konkurs
plastyczny
"Ja
czytam,
ty
czytasz,
my
czytamy
-
album
z
ulubionych
książek"
kategoria
klas
0 -
I
miejsce
-
Antonina
Wysocka
0b,
wyróżnienie
Olaf
Tarasiuk
0b(Renata
Bogdan) |
Regionalny
Turniej
Języka
Angielskiego
"Christmas
Time"
-
II
miejsce
-
Aniela
Żylińska
(IV
c) i
Michał
Matyjewicz
(V
b) |
V
Regionalny
Konkurs
Recytatorski
Dla
Uczniów
Klas
I-III
Szkół
Podstawowych
"Jesień
w
poezji"
-
II
miejsce-
Emanuel
Gajda |
III
Powiatowy
Konkurs
Znajomości
Literatury
Dziecięcej
w
kl.
III
"BAŚNIOWY
ŚWIAT"
-
III
miejsce
-
Lena
Kalata
kl.
III
e
(Małgorzata
Zubrycka) |
III
Powiatowy
Konkurs
Znajomości
Literatury
Dziecięcej
w
kl.
III
"BAŚNIOWY
ŚWIAT"
-
wyróżnienie
-
Wojciech
Szuliński |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Same
rodzynki
i
inne
wiersze
Ludwika
Jerzego
Kerna"
-
kategoria
klasy
0-II
-
III
miejsce
-
Milena
Sinkiewicz
"0
B"
(Renata
Bogdan)
|
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Same
rodzynki
i
inne
wiersze
Ludwika
Jerzego
Kerna"
-
kategoria
klasy
0-II
-
wyróżnienie
-
Liliana
Kozłowska
(Teresa
Krajewska)
|
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Same
rodzynki
i
inne
wiersze
Ludwika
Jerzego
Kerna"
-
kategoria
klasy
III-IV
-
I
miejsce
-
Natalia
Sadłowska
IV b
(Monika
Kacprzyk)
|
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Same
rodzynki
i
inne
wiersze
Ludwika
Jerzego
Kerna"
-
kategoria
klasy
III-IV
-
wyróżnienie
-
Natalia
Tomczyk
kl.
III
c
(Elżbieta
Giglewicz) |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Same
rodzynki
i
inne
wiersze
Ludwika
Jerzego
Kerna"
-
kategoria
klasy
V-VII
-
III
miejsce
-
Karolina
Ciszewska
V a
(Marta
Kosobucka)
|
XIII Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-III
grupa
wiekowa:
uczniowie
klas
IV-VII:
- II
miejsce
-Solistka:
Zuzanna
Jarosz
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
–
utwór
„Cisza,
Modlitwa
Katyńska”
(Teresa
Szadkowska). |
XIII Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-III
grupa
wiekowa:
uczniowie
klas
IV-VII:
-
wyróżnienie
-Zespół
wokalny
"Nutki"
(Rafał
Gorlo,
Natalia
Sadłowska,
Natalia
Derencz,
Dawid
Bielawski,
Ola
Kownacka,
Anna
Chmielewska) ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
–
utwór
„Siekiera,
motyka”
(Teresa
Szadkowska). |
XIII Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-I
grupa
wiekowa:
dzieci
w
wieku
przedszkolnym:
- II
miejsce
-Duet:
Małgorzata
Grzymkowska
i
Jan
Witkowski
ze
Szkoły
Podstawowej
nr 1
im.
Henryka
Sienkiewicza
w
Olecku
–
utwór
„Płynie
Wisła,
płynie”
(Teresa
Szadkowska,
Agnieszka
Rudowicz). |
2016/2017 |
XI
Międzyszkolny
Konkurs
Logicznego
Myślenia
"GŁÓWKA
PRACUJE"
Judziki
2017
-
III
miejsce
-
Jakub
Domin
(Ewa
Łapszys,
Małgorzata
Szafrankowska)
VI
Powiatowy
Konkurs
Recytatorsko-Muzyczny
Poezji
Jana
od
Biedronki
-
II
miejsce
-
Martyna
Borys
(Monika
Kacprzyk)
XIV
Powiatowy
Konkurs
Matematyczny
dla
klas
III
"Mistrz
Zadań
Tekstowych"
-
I
miejsce
-
Szymon
Muszyński
kl.
III
c
(Halina
Matwiejczyk)
XIV
Powiatowy
Konkurs
Matematyczny
dla
klas
III
"Mistrz
Zadań
Tekstowych"
-
II
miejsce
-
Kacper
Potrykus
kl.
III
e
(Elżbieta
Suchanek)
XIII
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
"Mistrz
Ortografii
klas
drugich
-
inaczej"
-
II
miejsce
-
Marcel
Sosnowski
kl.
II e
(Małgorzata
Zubrycka)
XIII
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
"Mistrz
Ortografii
klas
drugich
-
inaczej"
-
III
miejsce
-
Piotr
Romotowski
kl.
II d
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel)
Wyniki
Ogólnopolskiego
konkursu
języka
angielskiego
MEMORY
MASTER:
1.
Laureat
II
stopnia
-
Kacper
Karaś
(kl.
IV
d)
2.
Laureat
III
stopnia
-
Natalia
Kopeć
(kl.
V b)
3.
Wyróżnienie:
-Martyna
Dwojakowska
kl.
IV b
-Zuzanna
Wróblewska
kl.
IV d
-Jakub
Szyłow
kl.
V d
-Radosław
Waszkiewicz
kl.
V b
-Roksana
Kornyszko
kl.
V b
-Wiktoria
Krupińska
kl.
VI a
-Oliwia
Gołaszewska
kl.
VI c
XV
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
dla
klas
III
"Lubię
Ortografię":
- II
miejsce
-
Aniela
Żylińska
kl.
III
c
(Halina
Matwiejczyk)
-IV
miejsce
-
wyróżnienie
-
Nikola
Piotrowska
kl.
III
e
(Elżbieta
Suchanek)
- V
miejsce
-
wyróżnienie-
Julia
Chorąży
kl.
III
a
(
Grażyna
Olechno)
- VI
miejsce
-
wyróżnienie
-
Aleksandra
Kownacka
kl.
III
f
(
Agnieszka
Rudowicz)
XIV
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
pod
hasłem
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
-
II
miejsce
-
Daniel
Murawski
(M.
Stefanowska)
XIV
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
pod
hasłem
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
-
III
miejsce
-
Julia
Bednarek
Wyróżnienia
w
Konkursie
Matematycznym
"Kangur
2017"
Kategoria
BENIAMIN:
Filip
Witusik
kl.
VI c
(D.
Brodowska
-
Domel)
Justyna
Racis
kl.V
d
(D.
Brodowska
-
Domel)
Karina
Leonarczyk
kl.
V c
(K.
Kalejta)
Kategoria
MALUCH:
Maksymilian
Gałkowski
kl.
IV d
(K.Kalejta)
Martyna
Dwojakowska
kl.
IV b
(D.Brodowska
-
Domel)
Anna
Kamińska
kl.
IV b
(D.
Brodowska
-
Domel)
Szymon
Muszyński
kl.
III
c
(H.Matwiejczyk)
Bartosz
Gierak
kl.
III
a
(G.
Olechno)
Aniela
Żylińska
kl.
III
c
(H.
Matwiejczyk)
II
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
o
Języku
Angielskim
i
Krajach
Anglojęzycznych
"I
KNOW
ENGLISH"
-
II
miejsce
-
Kacper
Karaś,
Jakub
Szyłow,
Jakub
Iwanowski
III
Powiatowy
Konkurs
z
Języka
Angielskiego
dla
klas
III
"English
is
fun"
-
I
miejsce
-
Izabela
Giczewska
XXI
Konkurs
Piosenki
"Gratka
dla
nastolatka"
-
w
kategorii
klas
I-IV
zwyciężyła
Karolina
Ciszewska
XXI
Konkurs
Piosenki
"Gratka
dla
nastolatka"
-
w
kategorii
klas
V-VI
zwyciężyła
Zuzanna
Jarosz
Ogólnopolski
Konkurs
Języka
Angielskiego
"FOX
2017"-
najlepszy
wynik
w
szkole
-
Jakub
Szyłow
(115pkt/150,
dyplom
-
nagroda
II
stopnia)
Ogólnopolski
Konkurs
Języka
Angielskiego
"FOX
2017"-
drugi
wynik
w
szkole
-
Julia
Jasionowska
(102,5pkt/150),
trzeci
wynik
w
szkole
Maja
Bagieńska
i
Anna
Mieszuk
(78,75
pkt/150)
Ogólnopolski
Konkurs
Języka
Angielskiego
"FOX
2017"-
najlepszy
wynik
spośród
uczniów
klas
IV
Kacper
Karaś
(51,25pkt/75)
a
następny
-
Michał
Matyjewicz
i
Rafał
Życzkowski
(43,75pkt/75)
VIII
Konkurs
Powiatowy
na
"Tradycje
Wielkanocne
2017"
w
kategorii
klas
I-III
-
wyróżnienie
-
Oliwia
Chmielewska
ucz.
kl.
III
b
(Renata
Bogdan)
Ogólnopolski
Turniej
Wiedzy
Pożarniczej
"Młodzież
zapobiega
pożarom"":
III miejsce Anna Mieszuk ucz. kl. VI
b
Konkurs
Historyczny
Organizowany
przez
Kuratora
Warmińsko
-
Mazurskiego
-
finalistka
-Oliwia
Gołaszewska
ucz.
kl.
VI
c (Marzanna
Stefanowska)
Konkurs
Historyczny
Organizowany
przez
Kuratora
Warmińsko
-
Mazurskiego
-
finalistka
-
Anna
Mieszuk
ucz.
kl.
VI b
(Marzanna
Stefanowska)
Konkurs
Historyczny
Organizowany
przez
Kuratora
Warmińsko
-
Mazurskiego
-
finalistka
-
Wiktoria
Krupińska
ucz.
kl.
VI a
(Marzanna
Stefanowska)
Konkurs
fotograficzny
„Matematyka
w
obiektywie”
-
kategoria
szkoły
podstawowe
-
II
miejsce
-
Filip
Daniłowicz
"Magiczny
kwadrat"
(Halina
Matwiejczyk),
III
miejsce
-
Jakub
Wojnowski
"Tęczowa
parabola"(Halina
Matwiejczyk),
wyróżnienie
- Kaja
Karczewska
"Łamana
otwarta"
(Katarzyna
Kalejta)
Konkurs
plastyczny
"Dlaczego
warto
płacić
podatki?"
zorganizowany
przez
Urząd
Skarbowy
w
Olecku
dla
uczniów
klas
IV-VI
szkół
podstawowych
z
terenu
powiatu
oleckiego
i
gołdapskiego
-
I
miejsce
-
Kamil
Bereśniewicz
kl.
VI a
II
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
-
klasy
I
- III
-
I
miejsce
- Amelia
Jarosz,
Anna
Chmielewska,
Natalia
Sadłowska,
Julia
Warakomska,
Natalia
Derencz
(Teresa
Szadkowska)
II
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
-
klasy
IV -
VI
-
I
miejsce
- Zuzanna
Jarosz,
Marlena
Kempisty,
Dominik
Jackiewicz
(Teresa
Szadkowska)
Konkurs
plastyczny
"KSIAŻKA
I
JA"
realizowany
w
ramach
Narodowego
Programu
Rozwoju
Czytelnictwa
-
kategoria klas IV-VI
I
miejsce
-
Julita
Wróblewska
V c
(Irena
Dominików)
II
miejsce
-
Gabriela
Stępniak
VI a
III
miejsce
Natalia
Omilian
V b
kategoria
klas
I-III
wyróżnienie
-
Artur
Kulesza
III
b
(Renata
Bogdan)
wyróżnienie
-
Gabriela
Dzienisiewicz
III
d
(Beata
Sulińska)
Finał
Powiatowego
Konkursu
"Sudoku
Lubię
to"
Szkoła
Podstawowa
klasy
I-III:
I
miejsce
-
Michał
Bartnik
kl.
III
b
(Renata
Bogdan)
II
miejsce
-
Szymon
Muszyński
kl.
III
c
(Halina
Matwiejczyk)
IV
miejsce
-
Tymon
Ciechanowski
kl.
III
c
(Halina
Matwiejczyk)
Szkoła
Podstawowa
klasy
IV-VI:
VI
miejsce
-
Oliwia
Gołaszewska
kl.
VI c
IX
miejsce
Filip
Witusik
kl.
VI c
XIV
miejsce
Martyna
Dwojakowska
kl.
IV b
|
Olimpiada
Wiedzy
Archimedes
Plus
Lingua
Plus
(ogólnopolski
konkurs
z
języka
angielskiego)
Każdy
uczestnik
mógł
zdobyć
100
punktów
w
swojej
kategorii
wiekowej.
Wyniki
naszych
uczniów:
Jakub
Szyłow
kl.VD
– 80
pkt
Mikołaj
Rudowicz
kl.
IV A
76pkt
Michał
Matyjewicz
kl.
IV B
64
pkt
Stanisław
Rutkowski
kl.
IV C
64
pkt
Aleksandra
Chmielewska
kl
IV a
64
pkt
Kaja
Karczewska
kl.
V A
64
pkt
Julia
Karpowicz
kl.
VI C
64
pkt
|
XI
Powiatowy
Konkurs
Kolęd "Szkolne
Kolędowanie"
2017
Nagroda
Grand
Prix
-
Zuzanna
Jarosz
- (Teresa
Szadkowska) |
XI
Powiatowy
Konkurs
Kolęd "Szkolne
Kolędowanie"
2017
kategoria klasy
I-III
-
II miejsce - Amelia
Jarosz (Teresa
Szadkowska) |
Oliwia
Gołaszewska,
Anna
Mieszuk,
Wiktoria
Krupińska
-
zakwalifikowane
do
etapu
wojewódzkiego
(Marzanna
Stefanowska) |
Anna
Mieszuk,
Olwia
Gołaszewska,
Maja
Lenkiewicz,
Wiktoria
Krupińska
-
zakwalifikowanie
się
do
etapu
rejonowego
Ogólnopolskiego
Konkursu
Historycznego
im.
majora
Marka
Gajewskiego
"Losy
żołnierza
i
dzieje
oręża
polskiego
w
latach
1768
-
1864.
Od
Konfederacji
Barskiej
do
Powstania
Styczniowego
- za
wolność
Waszą
i
Naszą".
(Marzanna
Stefanowska)
|
Konkurs
"Skarby
w
mim
domu"
-
I
miesce
-
Aleksander
Krawczuk
kl.
III
a
II
miejsce
-
Aleksandra
Jędrzejczak
kl.
IV c
III
miejsce
-
Kamil
Bereśniewicz
kl.
VI a |
|
Powiatowy
Konkurs
"Sudoku
lubię
to"
-
etap
szkolny
klasy
I-III:
1.
Szymon
Muszyński
2.Tymon
Ciechanowski
3.
Michał
Bartnik
klasy
IV-VI:
1.
Filip
Witusik
2.
Oliwia
Gołaszewska
3.
Martyna
Dwojakowska
|
IV
Regionalny
Konkurs
Recytatorski
Dla
Uczniów
Klas
I-III
Szkół
Podstawowych
"Jesień
w
poezji"
-
III
miejsce-
Julia
Masianis
II a
(Beata
Skrocka
-
Chlebus) |
IV
Regionalny
Konkurs
Recytatorski
Dla
Uczniów
Klas
I-III
Szkół
Podstawowych
"Jesień
w
poezji"
-
wyróżnienie
-
Mateusz
Klekotko
III
c
(Halina
Matwiejczyk) |
II
Powiatowy
Konkurs
Znajomości
Literatury
Dziecięcej
w
kl.
III
"BAŚNIOWY
ŚWIAT"
-
I
miejsce
-
Oliwia
Chmielewska
III
b
(Renata
Bogdan) |
II
Powiatowy
Konkurs
Znajomości
Literatury
Dziecięcej
w
kl.
III
"BAŚNIOWY
ŚWIAT"
-
III
miejsce
-
Anna
Bednarek
III
d
(Beata
Sulińska) |
II
Powiatowy
Konkurs
Znajomości
Literatury
Dziecięcej
w
kl.
III
"BAŚNIOWY
ŚWIAT"
-
IV
miejsce
-
Tymon
Ciechanowski
III
c
(Halina
Matwiejczyk) |
IV
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Duszki,
stworki
i
potworki"
Danuty
Gellnerowej
i
Doroty
Gellner
-
kategoria
klasy
I-III
-
II
miejsce
-
Emanuel
Gajda
II a
(Beata
Skrocka-Chlebus) |
IV
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Duszki,
stworki
i
potworki"
Danuty
Gellnerowej
i
Doroty
Gellner
-
kategoria
klasy
I-III
-
III
miejsce
-
Gabriela
Zielińska
III
a
(Grażyna
Olechno) |
IV
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Duszki,
stworki
i
potworki"
Danuty
Gellnerowej
i
Doroty
Gellner
-
kategoria
klasy
IV-VI
-
III
miejsce
-
Karolina
Ciszewska
IV a
(Ewa
Ciechanowska) |
Powiatowy
Konkurs
Pięknego
Czytania
-
Mistrz
-
Zuzanna
Wróblewska
(Małgorzata
Jakubowska) |
Powiatowy
Konkurs
Pięknego
Czytania
-
wyróżnienie
-
Jakub
Topolski
(Ewa
Ciechanowska) |
XII Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
IV-VI,
- II
miejsce
-
Dominik
Jackiewicz (utwór:
"Żeby
Polska
była
Polską"),
(Teresa
Szadkowska)
|
XII Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
IV-VI,
- III
miejsce
-
Zuzanna
Jarosz
(utwór:
"Mazury"),
(Teresa
Szadkowska)
|
XII Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
I-III,
- II
miejsce
-
Amelia
Jarosz(utwór:
"W
krwawym
polu
srebrne
ptaszę"),
(Teresa
Szadkowska)
|
XII Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
I-III,
- III
miejsce
-
zespół
wokalny
"Nutki"
(utwór:
"Zośka"),
(Teresa
Szadkowska,
Agnieszka Rudowicz)
|
Ogólnopolski
Konkurs
"Henryk
Sienkiewicz
-
wielki
Polak
i
pisarz"
(kategoria
klas
IV-VI
-
konkurs
literacki)
zorganizowany
przez
Zespół
Szkół
w
Sobolewie
(województwo
mazowieckie)
-
I
miejsce
Oliwia
Gołaszewska
(Marzanna
Stefanowska) |
Stypendium
Burmistrza
za
osiągnięcia
w
nauce
w
roku
szkolnym
2015/2016
-
Aleksander
Adamajt |
Stypendium
Burmistrza
za
osiągnięcia
w
dziedzinie
artystycznej
w
roku
szkolnym
2015/2016
-
Piotr
Kaszuba
|
Stypendium
Burmistrza
za
osiągnięcia
sportowe
w
roku
szkolnym
2015/2016
-
Gabriela
Biszewska,
Dawid
Mitin |
|
|
|
2015/2016
|
I
Powiatowy
Konkurs
Wiedzy
o
Języku
Angielskim
i
Krajach
Anglojęzycznych
" I
know
English"
- II
miejsce
zespół
Piotr
Modzelewski
IV
a,
Maja
Lenkiewicz
V b
i
Izabela
Motulewicz
VI a
(Dorota
Karczewska,
Sylwia
Szarnecka)
X
Międzyszkolny
Konkurs
Logicznego
Myślenia
"GŁÓWKA
PRACUJE"
Judziki
2016
-
I miejsce
Marlena
Kempisty
(Ewa Łapszys,
Małgorzata Szafrankowska)
XVII
Powiatowy Konkurs
Matematyczny
Klas
II
"Mistrz
zadań
tekstowych"
-
I
miejsce
-
Patryk
Stelmachowski
(Elżbieta
Suchanek)
XVII
Powiatowy Konkurs
Matematyczny
Klas
II
"Mistrz
zadań
tekstowych"
-
III
miejsce
-
Kacper
Potrykus
(Elżbieta
Suchanek)
XIII
Powiatowy
Konkurs
Matematyczny
Klas
III
"Mistrz
zadań
tekstowych"
-
III
miejsce
-
Maksymilian
Gałkowski
(Maria
Ewko)
XIII
Międzyszkolny
Konkurs
Ortograficzny
pod
hasłem
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
-
I
miejsce
-
Aleksander Adamajt
VI a
(Ewa
Ciechanowska)
VI
Turniej
Społeczno
-
Przyrodniczy
dla
klas
I-III
"Przyjaciele
Ziemi"
-
I,
III,
IV
miejsce
SP 1
III
edycja
konkursu
w
ramach
projektu
Program
dla
zdrowia,
pogody
ducha
i
długich
lat
życia
mieszkańców
powiatu
oleckiego-
temat:
"Poruszam
się
bezpiecznie
po
drodze
" w
I
kategorii
wiekowej
-
II
miejsce
-
Artur
Kulesza
II b,
IV
miejsce
-
Julia
Gogacz
III
c
III
edycja
konkursu
w
ramach
projektu
Program
dla
zdrowia,
pogody
ducha
i
długich
lat
życia
mieszkańców
powiatu
oleckiego-
temat:
"Stres
zagrożeniem
dla
naszego
zdrowia"
- I
kategoria
wiekowa
-
I
miejsce
-
Anna
Kramarewicz
II c
II
Powiatowy
Konkurs
Języka
Angielskiego
dla
Uczniów
Klas
III
Szkół
Podstawowych
"English
is
fun"
-
I
miejsce
- Kacper
Karaś kl.
III
d
II
Powiatowy
Konkurs
Języka
Angielskiego
dla
Uczniów
Klas
III
Szkół
Podstawowych
"English
is
fun"
-
III
miejsce
-
Michał
Matyjewicz
kl.
III
b
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
BENIAMIN:
Aleksander
Adamajt
kl.
VI a
-
wyróżnienie
Aleksander
Marchewka
kl.
VI a
-
wyróżnienie
Kamil
Buchowski
kl.
VI
c-
wyróżnienie
Aleksandra
Piotrowska
kl.
VI a
-
wyróżnienie
Maja
Lenkiewicz
kl.
V b
-
wyróżnienie
|
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
MALUCH:
Justyna
Racis
kl.
IV -
wyróżnienie
Maksymilian
Gałkowski
kl.
III
-
wynik
-
bardzo
dobry
Karolina
Ciszewska
kl.
III
a -
wyróżnienie
Martyna
Dwojakowska
kl.
III -
wyróżnienie
|
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
ŻACZEK:
Aniela
Żylińska
kl.
II c
-
wyróżnienie
Anna
Chmielewska
kl.
II
-
wyróżnienie
Szymon
Muszyński
kl.
II
-
wyróżnienie
|
XII
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
"Mistrz
Ortografii
kl.
II"
-
II
miejsce
-
Nikola
Piotrowska
Międzyszkolny
konkurs
językowo
-
plastyczny
"Pocztówka
z
Londynu"
-
kategoria
-
uczniowie
klasy
IV
szkoły
podstawowej
-
I
miejsce
-
Wiktoria
Ulewicz
i
Natalia
Ampulska
Międzyszkolny
konkurs
językowo
-
plastyczny
"Pocztówka
z
Londynu"
-
kategoria
-
uczniowie
klasy
IV
szkoły
podstawowej
-
wyróżnienie
-
Sebastian
Sokołowski,
Mikołaj
Zajkowski
Ogólnopolski
Konkurs
Języka
Angielskiego
FOX
-
najlepszy
wynik
w
szkole
-
Maja
Bagieńska
XXIV
Ogólnopolski
Zlot
Szkół
Sienkiewiczowskich
-
Oblęgorek
-
Konkurs
Literacki
"Jeden
dzień
w
krainie
bohaterów
dzieł
Sienkiewicza",
kategoria:
uczniowie
klas
IV -
VI
szkół
podstawowych-
II
miejsce
-
Aleksander
Marchewka
(Ewa
Ciechanowska)
Powiatowe
eliminacje
Warmińsko
–
Mazurskiego
Turnieju
Bezpieczeństwa
w
Ruchu
Drogowym
dla
uczniów
szkół
podstawowych
i
gimnazjalnych
-
II
miejsce
drużyna
SP 1
(Adam
Truchan)
FINAŁ
XX
Konkursu
Piosenki
Dziecięcej
i
Młodzieżowej
GRATKA
dla
NASTOLATKA
-
I
miejsce
w
kategorii
klas
I-IV
szkół
podstawowych
-
Zuzanna
Jarosz
(Teresa
Szadkowska)
FINAŁ
XX
Konkursu
Piosenki
Dziecięcej
i
Młodzieżowej
GRATKA
dla
NASTOLATKA
-
III
miejsce
w
kategorii
klas
I-IV
szkół
podstawowych
-
Karolina
Ciszewska
(Teresa
Szadkowska)
XI
Konkurs
Recytatorski
w
Wieliczkach
"Bajkowe
wiersze"
-
wyróżnienie
-
Marianna
Wasilewska
Finał
konkursu
dla
Szkół
Delegatury
Kuratorium
Oświaty
w
Ełku
z
okazji
1050
-
lecia
Chrztu
Polski
"Tak
Polska
się
zaczęła
-
refleksja
dla
teraźniejszości
i
przyszłości":
I
miejsce
za
scenariusz
przedstawienia
-
zespół
nauczycieli
-
Marzanna
Stefanowska,
Teresa
Szadkowska,
Ewa
Ciechanowska
II
miejsce
za
pracę
plastyczną
Tymon
Ciechanowski
klasa
II c
(Halina
Matwiejczyk)
III
miejsce
za
album
-
Wiktoria
Kaler
klasa
VI a
(Marzanna
Stefanowska)
|
II
edycja
konkursu
"Zdrowie
jest
najcenniejsze,
trzeba
o
nie
dbać"
-
temat:
"Stop
uzależnieniom,
przemocy,
dyskryminacji"
w I
grupie
wiekowej
- V
miejsce
-
Róża
Topolska
II a,
w II
grupie
wiekowej
- V
miejsce
-
Daniel
Bogdan
V a
|
II
edycja
konkursu
"Zdrowie
jest
najcenniejsze,
trzeba
o
nie
dbać"
-
temat:
"Stres
-
zagrożeniem
dla
mojego
zdrowia"
w I
grupie
wiekowej
- V
miejsce
-
Aleksander
Jakubowski
III
c |
|
Wojewódzki
Konkurs
z
Matematyki
w
roku
szkolnym
2015/2016
-laureat
-
Aleksander
Adamajt (Katarzyna
Kalejta)
|
Konkurs
fotograficzny
„Matematyka
w
obiektywie”
-
kategoria
szkoły
podstawowe
-
III
miejsce
-
Karina
Leonarczyk
(Katarzyna
Kalejta) |
Konkurs
fotograficzny
„Matematyka
w
obiektywie”
-
kategoria
szkoły
podstawowe
-
wyróżnienie
-Kaja
Karczewska,
Weronika
Chodnicka,
Wiktoria
Interewicz,
Sebastian
Sokołowski,
Paweł
Koczot
(Katarzyna
Kalejta)
|
I
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
- w
kategorii
klasy
I-II
-
III
miejsce
zajął
zespół Maksymilian
Chodukiewicz,
Rafał
Gorlo,
Aleksandra
Kownacka,
Oliwia
Penner,
Natalia
Sadkowska (Agnieszka
Rudowicz)
|
I
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
-
klasy
III
- IV
-
II
miejsce
- Zuzanna
Jarosz
(Teresa
Szadkowska)
|
I
Gminny
Konkurs
Piosenki
Zimowej
- w
kategorii
klasy
V-VI
-
III
miejsce
zajął
zespół Marlena
Kempisty,
Zuzanna
Kruszniewska,
Roksana
Retel,
Lidia
Wawrzyn
(Teresa
Szadkowska) |
X
Powiatowy
Konkurs
"Szkolne
Kolędowanie"
klasy
IV-VI
-
I
miejsce
-
Zuzanna
Jarosz (Teresa
Szadkowska) |
X
Powiatowy
Konkurs
"Szkolne
Kolędowanie"
klasy
IV-VI
-
wyróżnienie
-
Marlena
Kempisty
(Teresa
Szadkowska) |
Konkurs
plastyczny
na
komiks
-
"KSIĄŻKOWO
KOMIKSOWO"
w
kategorii
szkół
podstawowych
(w
kategorii
I) -
I
miejsce
Anna
Bednarek
kl.
II |
Konkurs
plastyczny
na
komiks
-
"KSIĄŻKOWO
KOMIKSOWO"
w
kategorii
szkół
podstawowych
(w
kategorii
II)
-
II
miejsce
Julia
Bednarek
kl.IV |
Konkurs
plastyczny
na
komiks
-
"KSIĄŻKOWO
KOMIKSOWO"
w
kategorii
szkół
podstawowych
-
wyróżnienie
Kamil
Bereśniewicz
kl.
V |
III
Regionalny
Konkurs
Recytatorski
"Jesień
w
poezji"
w
Judzikach
uczniów klas II-III
szkół
podstawowych
-
I
miejsce
Marianna
Jeżewska
(Teresa
Grzymkowska)
|
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
„Tere-fere
Wandy
Chotomskiej”
-
klasy
IV-VI
-
I
miejsce
-
Karina Leonarczyk
(Ewa
Ciechanowska)
|
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
„Tere-fere
Wandy
Chotomskiej”
-
klasy
0-III
-
I
miejsce
- Marianna
Jeżewska
(Teresa
Grzymkowska)
|
XI Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
IV-VI,
-
wyróżnienie
-
Bartosz Miliszewski (utwór:
"Sanitariuszka
Małgorzatka"),
(Teresa
Szadkowska)
|
XI Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
IV-VI,
-
I
miejsce
-
Zuzanna
Jarosz,
Dominik
Jackiewicz
(utwór:
"Czerwone
Maki"),
(Teresa
Szadkowska)
|
XI Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
I-III,
- II
miejsce
-
zespół
wokalny
"Nutki"
(utwór:
"Pałacyk
Michla"),
(Teresa
Szadkowska,
Agnieszka
Rudowicz)
|
XI Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
I-III,
- I
miejsce
-
Amelia
Jarosz
(utwór:
"Jedzie
jedzie
na
kasztance"),
(Teresa
Szadkowska)
Stypendium
Burmistrza
za
osiągnięcia
w
nauce
w
roku
szkolnym
2014/2015
-
Daria
Dwojakowska
|
2014/2015 |
Powiatowy
Konkurs
Matematyczny
Klas
III
"Mistrz
Zadań
Tekstowych"
-
II
miejsce
-
Justyna
Racis
III
d
(Małgorzata
Zubrycka) |
Turniej
Wiedzy
o
Muzyce
Agencji
Artystycznej
"MAT"
-
II
miejsce
- Karolina Pojawa
III
d
(Małgorzata
Zubrycka) |
IX
Międzyszkolny
Konkurs
Logicznego
Myślenia
"GŁÓWKA
PRACUJE"
Judziki
2015
-
IV
miejsce
Aleksander
Adamajt
(Małgorzata
Szafrankowska, Ewa
Łapszys) |
V
Powiatowy
Konkurs
Recytatorsko
-
Muzyczny
Poezji
Jana
od
Biedronki
-
II
miejsce
-
Maja
Bagieńska
(Monika
Kacprzyk) |
V
Powiatowy
Konkurs
Recytatorsko
-
Muzyczny
Poezji
Jana
od
Biedronki
-
III
miejsce
-
Kacper
Jakubowski
(Małgorzata
Jakubowska) |
XXIII
Ogólnopolski
Zlot
Szkół
Sienkiewiczowskich
-
Przasnysz
-
Konkurs
Plastyczny
"Podróż
z
Sienkiewiczem"
gra
planszowa,
kategoria:
uczniowie
klas
IV -
VI
szkół
podstawowych-
III
miejsce
-
Daria
Dwojakowska (Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
XIII
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
kl.
III
"Lubię
ortografię"
-
V
miejsce
- Karina Leonarczyk
(Jolanta
Miłowicka) |
XII
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
pod
hasłem
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
-
II
miejsce
-
Natalia
Romaś
(Ewa
Ciechanowska) |
XII
Powiatowy
Konkurs
Ortograficzny
pod
hasłem
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
-
IV
miejsce
-
Aleksander
Adamajt
(Ewa
Ciechanowska)
|
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
BENIAMIN:
Daria
Dwojakowska
kl.
VI b
-
wyróżnienie
Aleksander
Adamajt
kl.
V a
-
wyróżnienie
Agnieszka
Majewska
kl.
V b
-
wyróżnienie
|
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
MALUCH:
Maja
Lenkiewicz
kl.
IV b
-
wyróżnienie
Karina
Leonarczyk
kl.
III
a -
wyróżnienie
Mikołaj
Zajkowski
kl.
III
d -
wyróżnienie
|
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
ŻACZEK:
Maksymilian
Gałkowski
kl.
IId
-
wynik
-
bardzo
dobry
Mikołaj
Rudowicz
kl.
II b
-
wynik
-
bardzo
dobry
Marianna
Jeżewska
kl.
II a
-
wyróżnienie
Anna
Kamińska
kl.
II b
-
wyróżnienie
Artur
Kamiński
kl.
II b
-
wyróżnienie
|
Wojewódzki
Konkurs
Historyczny
"Losy
żołnierza
i
dzieje
oręża
polskiego
w
latach
972-1514.
Od
Cedyni
do
Orszy"-
I
miejsce
i
zakwalifikowanie
do
etapu
ogólnopolskiego
-
Daria
Dwojakowska
(Marzanna
Stefanowska) |
XIII
Regionalny
Konkurs
Recytatorski
im.
Wacława
Klejmonta
-
II
miejsce
-
Nikola
Kempisty
(Monika
Kacprzyk) |
XIII
Regionalny
Konkurs
Recytatorski
im.
Wacława
Klejmonta
-
III
miejsce
- Patrycja
Luto
(Ewa
Ciechanowska) |
IX
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
Nagroda
Grand
Prix: Dominik
Jackiewicz
(Teresa
Szadkowska),
klasy
I-III
- I
miejsce
-
Amelia
Jarosz,
wyróżnienie
Karolina
Ciszewska
(Teresa
Szadkowska) |
IX
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
klasy
IV-VI
-
wyróżnienie
Maja
Bagieńska
(Teresa
Szadkowska) |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
„Wierszykarnia”
Danuty
Wawiłow
-
II
miejsce
-
Maja
Bagieńska
(Monika
Kacprzyk) |
X Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
IV-VI,
- II
miejsce
kwartet
wokalny:
Maja Bagieńska,
Marlena Kempisty,
Zuzanna
Kruszniewska,
Nikola
Szrajbert (utwór:
"Siekiera,
motyka"),
(Teresa
Szadkowska) |
X Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
I-III,
- I
miejsce
Zuzanna
Jarosz (utwór:
"Polskie
kwiaty"),
(Teresa
Szadkowska) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
II uczniów
szkół
podstawowych
"Listopad
z
dreszczykiem"
-
I
miejsce
-Kamila
Kapuścińska
kl.
VI (Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
II uczniów
szkół
podstawowych
"Listopad
z
dreszczykiem"
-
II
miejsce
-Mateusz
Brodowski
kl.
V (Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
II uczniów
szkół
podstawowych
"Listopad
z
dreszczykiem"
-
III
miejsce
-Zuzanna
Kuczyńska
kl.
V,
Miriam
Kotnarowska
kl.
IV (Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
II uczniów
szkół
podstawowych
"Listopad
z
dreszczykiem"
-
wyróżnienie
-Izabela
Motulewicz
kl.
V,
Martyna
Gorlewska
kl.
V,
Eryk
Gryko
kl.
V,
Karolina
Budzińska
kl.
VI
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
I uczniów
szkół
podstawowych
"Listopad
z
dreszczykiem"
-
II
miejsce
-Julia
Bednarek
kl.
III (Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
2013/14 |
VIII
Międzyszkolny
Konkurs
Logicznego
Myślenia
"GŁÓWKA
PRACUJE"
Judziki
2014
-
II
miejsce
Daria
Dwojakowska
(Ewa
Łapszys,
Małgorzata
Szafrankowska) |
VIII
Międzyszkolny
Konkurs
Logicznego
Myślenia
"GŁÓWKA
PRACUJE"
Judziki
2014
-
III
miejsce
Antoni
Karsztun
(Ewa
Łapszys,
Małgorzata
Szafrankowska) |
I
miejsce
w
VIII
Międzygminnym
Turnieju
Świetlic
Szkolnych
-
drużyna
ze
świetlicy
szkolnej
SP1
pod
opieką
p.
Aleksandry
Czarneckiej |
IV
Powiatowy
Konkurs
Recytatorsko
-
Muzyczny
Poezji
Jana
od
Biedronki
- II
miejsce
-
Adrianna
Stachelek
(Ewa
Ciechanowska) |
XI
Międzyszkolny
Konkurs
Ortograficzny
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
- I
miejsce
-
Urszula
Kamińska
(Małgorzata
Jakubowska) |
XI
Międzyszkolny
Konkurs
Ortograficzny
"Serdecznie
zapraszamy
na
corridę...
ortograficzną"
- II
miejsce
-
Róża
Stankiewicz
(Ewa
Ciechanowska) |
XVI
Diecezjalny
Konkurs
"TOTUUS
TUUS
MARYJO
-
CAŁY
TWÓJ
MARYJO":
*
Konkurs
literacki:
I
miejsce
-
Kinga
Kruszniewska
(Bożena
Jeglińska),
wyróżnienie
-
Emilia
Czajkowska
(Teresa
Szadkowska)
*Konkurs
poetycki:
I
miejsce
-
Maja
Bagieńska
(Elżbieta
Giglewicz),
wyróżnienie
-
Marianna
Jeżewska
(Teresa
Grzymkowska)
*Konkurs
plastyczny:
I
miejsce
-
Julia
Bednarek
(Bożena
Jeglińska),
III
miejsce
-
Zuzanna
Kruszniewska
(Elżbieta
Giglewicz)
*Konkurs
muzyczny:
I
miejsce
-
Karolina
Ciszewska
(Teresa
Szadkowska),
I
miejsce
-
Zuzanna
Jarosz
(Teresa
Szadkowska)
|
Powiatowy
Konkurs
Poezji
Jana
Pawła
II -
III
miejsce
-
Zuzanna
Warsiewicz
(Monika
Kacprzyk) |
XXII
Zlot
Szkół
Sienkiewiczowskich
-
Bydgoszcz
-
Konkurs
Literacki
"Literacka
wędrówka
śladami
Henryka
Sienkiewicza
i
jego
bohaterów"
kategoria:
Szkoła
Podstawowa
- II
miejsce
-
Szymon
Ropel
" O
tym,
jak
Szymek
Sienkiewicza
spotkał"
(Ewa
Ciechanowska) |
XXII
Zlot
Szkół
Sienkiewiczowskich
-
Bydgoszcz
-
Konkurs
Literacki
"Literacka
wędrówka
śladami
Henryka
Sienkiewicza
i
jego
bohaterów"
kategoria:
Szkoła
Podstawowa
-
III
miejsce
-
Urszula
Kamińska
"Z
pamiętnika
Wandzi
Ulanowskiej"
(Małgorzata
Jakubowska) |
II
miejsce
w
konkursie
BRD
-
drużyna
-
Julia
Kapuścińska,
Jakub
Złotnik,
Miłosz
Myszkiewicz
(Adam
Truchan) |
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
MALUCH
-
wyróżnienie:
Aleksander
Marchewka
Krystian
Kozłowski |
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
Beniamin
-
wyróżnienie:
Jakub
Dzikielewski
Paulina
Wasiak
Daria
Dwojakowska
Błażej
Gałkowski |
Finalista
Międzynarodowego
Konkursu
Matematycznego
PANGEA
-
Jakub
Dzikielewski
(Katarzyna
Kalejta) |
Laureat
I
stopnia
Testu
Plus
Oxford
z
języka
niemieckiego
-
Róża
Stankiewicz
(Wiesława
Rojek
-
Łowczyńska) |
Konkurs
Języka
Angielskiego
"FOX
2014"
-
nagroda
I
stopnia
-
Jędrzej
Piotrowski
(Sylwia
Szarnecka) |
Ogólnopolski
Turniej
Wiedzy
Pożarniczej
"Młodzież
Zapobiega
Pożarom"
- I
miejsce
Błażej
Gałkowski
(w
eliminacjach
powiatowych
w
grupie
szkół
podstawowych) |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
im.
Wacława Klejmonta
"Poeci
Pogranicza
Warmii,
Mazur
i
Suwalszczyzny"
(etap
powiatowy)-
II
miejsce -
Urszula
Kamińska
(Małgorzata
Jakubowska),
wyróżnienie
-
Zuzanna
Warsiewicz
(Monika
Kacprzyk) |
Finalista
Wojewódzkiego
Konkursu
Języka
Angielskiego
dla
Szkół
Podstawowych
-
Jędrzej
Piotrowski
(Sylwia
Szarnecka) |
Laureat
Wojewódzkiego
Konkursu
Historycznego
dla
szkół
podstawowych
-
Szymon
Ropel
(Marzanna
Stefanowska) |
Konkurs
plastyczny
"Zapobiegajmy
Pożarom"
(etap
powiatowy)
-
wyróżnienie
-
Zuzanna
Jarosz,
Julia
Bednarek,
Roksana
Kornyszko,
Michał
Chodkiewicz,
Martyna
Gorlewska
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
Wokalny
Agencji
Artystycznej
"MAT"
kl.II
(etap
szkolny)
- I
miejsce
-
Dominik
Jackiewicz
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
VIII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
Grand
Prix:
Urszula
Kamińska
(Teresa
Szadkowska),
klasy
I-III
- II
miejsce
-
Maja
Bagieńska
(Bożena
Jeglińska) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
klas
IV-VI
uczniów
szkół
podstawowych
"Potwory
-
Strachy
-
Upiory"
-
wyróżnienie
Aleksander
Marchewka
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
klas
IV-VI
uczniów
szkół
podstawowych
"Potwory
-
Strachy
-
Upiory"
-
III
miejsce
Zuzanna
Gawryś
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
klas
I-III
uczniów
szkół
podstawowych
"Potwory
-
Strachy
-
Upiory"
- II
miejsce
Julia
Bednarek
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
klas
I-III
uczniów
szkół
podstawowych
"Potwory
-
Strachy
-
Upiory"
-
III
miejsce
Dominik
Jackiewicz
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
w
kategorii
klas
I-III
uczniów
szkół
podstawowych
"Potwory
-
Strachy
-
Upiory"
-
wyróżnienie
Roksana
Kornyszko
(Małgorzata
Mieńkowska
-
Backiel) |
Konkurs
plastyczny
dzieci
ze
specjalnymi
potrzebami
edukacyjnymi
"Moje
marzenie"
-
III
miejsce
-
Julia
Czapkowska
(Małgorzata
Szafrankowska) |
IX Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
IV-VI,
- III
miejsce
Nikola
Kempisty,
Jakub
Burba (utwór:
"Serce
w
plecaku"),
(Teresa
Szadkowska) |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Słówka
i
słufka"
Juliana
Tuwima
- w
kategorii
klas
IV-VI
-
II
miejsce
-
Patrycja
Luto
(Ewa
Ciechanowska),
III
miejsce
-
Oliwia
Kozłowska
(Monika
Kacprzyk) |
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
"Słówka
i
słufka"
Juliana
Tuwima
- w
kategorii
klas
0-III
-
II
miejsce
-
Maja
Bagieńska
(Elżbieta
Giglewicz) |
2012/13 |
I
miejsce
w
VII
Międzygminnym
Turnieju
Świetlic
Szkolnych
-
drużyna
ze
świetlicy
szkolnej
SP1
pod
opieką
p.
Aleksandry
Czarneckiej,
p.
Adama
Truchana |
VII
Międzyszkolny
Konkurs
Logicznego
Myślenia
"GŁÓWKA
PRACUJE"
Judziki
2013
-
II
miejsce
Zuzanna
Warsiewicz
(Małgorzata
Szafrankowska) |
X
Konkurs
Matematyczny "Mistrz
Zadań
Tekstowych"
dla klas
III
- I
miejsce
Michał
Chodkiewicz,
IV
miejsce
Krystian
Kozłowski
(Halina
Matwiejczyk) |
Konkurs
recytatorski
-
wyróżnienie
Magdalena
Dzienisiewicz |
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
MALUCH
-
wyróżnienie
Agnieszka
Majewska
III
c
(Renata
Bogdan)
Daria
Dwojakowska
IV b
(Dorota
Brodowska-Domel)
|
Międzynarodowy
Konkurs
Matematyczny
kategoria
BENIAMIN
-
wyróżnienie
Michał
Złotnik
VI b
(Katarzyna Kalejta)
Błażej
Gałkowski
Vb
(Dorota
Brodowska-Domel)
Marta
Kisielewska
VI a
(Dorota
Brodowska-Domel)
Zuzanna
Warsiewicz
Va
(Anna
Jarząbska) |
XXI
Zlot
Szkół
Sienkiewiczowskich
-
Gniezno
-
nagroda
w
konkursie
literackim
w
kategorii
szkół
podstawowych
-
Maciej
Marchewka
(Marzanna
Stefanowska) |
Mistrz
Ortografii kl.II
-
Daniel
Murawski
(Teresa
Krajewska),
II
miejsce-
Maja
Bagieńska
(Elżbieta
Giglewicz),
IV
miejsce
-
Marlena
Kempisty
(Elżbieta
Giglewicz). |
Kuratoryjny
Konkurs
Języka
Angielskiego
-
finalistki
-
Weronika
Karczewska,
Monika
Drobiszewska,
Marta
Kisielewska
(Dorota
Karczewska) |
Ogólnopolski
konkurs
plastyczny
"Zapobiegajmy
pożarom"
(etap
powiatowy)
-
wyróżnienie
Kacper
Milewski
kl.
I
(Małgorzata Mieńkowska-Backiel) |
XI
Powiatowy
Konkurs
Recytatorski
im.
Wacława
Klejmonta
"Poeci
Pogranicza
Warmii,
Mazur
i
Suwalszczyzny"
(etap
powiatowy)-
II
miejsce Joanna
Węgiel
(Małgorzata
Jakubowska),
III
miejsce
Paulina
Jankowska
(Monika
Kacprzyk) |
IX
miejsce
w
Ogólnopolskim
Konkursie
"Zdrowo
jem,
więcej
wiem"
oraz
wyróżnienie
za
konkurs
plastyczny
klasy
2
b
z
wychowawczynią
p.
Elżbietą
Giglewicz. |
VII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
-
klasy
I-III
- I
miejsce-
Irmina
Dębowska,
wyróżnienie
Zuzanna
Kuczyńska
(Teresa
Szadkowska) |
VII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
-
klasy
IV-VI
- I
miejsce-
Kacper
Jakubowski
z
akompaniamentem:
Julita
Milewska,
Maria
Głębocka,
Urszula
Kamińska
(Teresa
Szadkowska) |
VII
Powiatowy
Konkurs
Kolęd
"Szkolne
Kolędowanie"
-
klasy
IV-VI
-
III
miejsce-
Paulina
Jankowska
z
akompaniamentem:
Julita
Milewska,
Tomasz
Werla
(Teresa
Szadkowska) |
VIII
Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
I-III,
- II
miejsce
Karina
Leonarczyk
(utwór:
"Warszawo
ma"),
(Teresa
Szadkowska)
|
VIII
Gminny
Konkurs
Pieśni
Patriotycznej
-
klasy
IV-VI,
- I
miejsce
zespół
wokalny:
Julita
Milewska,
Paulina
Jankowska,
Urszula
Kamińska,
Kinga
Leonarczyk
(utwór:
"Deszcz
jesienny"),
(Teresa
Szadkowska) |