Witaj na stronie! |
2018/2019
V miejsce w ogólnopolskim finale
trampkarzy (rocznik 2004 i młodsi) "Piłkarska kadra czeka" im.
Stanisława Tymowicza w Zamościu - Kornel Kasprzyk, Michał
Tyczkowski, Bartek Miliszewski, Kamil Szargiej, Jan Maksimowicz,
Sebastian Dębski (opiekun A. Wyszyński)
II miejsce - drużyna: Bartek Stachelek, Tymon Ciechanowski, Szymon Muszyński, Kacper Barszczewski, Olaf Rynkiewicz, Igor Dąbrowski, Dominik Tylman, Michał Tyczkowski, Maksymilian Chodukiewicz, Kacper Szydłowski, Tomek Pskowski, Antoni Orzechowski (opiekun Paweł Zdanio) - finał wojewódzki WM-SZS w piłce ręcznej chłopców - Igrzyska Dzieci rocznik 2006 i młodsze
II miejsce - drużyna: Kornel Kasprzyk,
Sebastian Dębski, Jan Maksimowicz, Aleksander Jakubowski, Mikołaj
Rudowicz, Kamil Gryko, Antoni Witkowski, Davide De Sena, Ernest
Zagacki, Tymon Miszkiel (opiekun A. Wyszyński) -
Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego drużynowych zawodów w pływaniu dziewcząt i chłopców Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady: I miejsce - Aleksandra Chmielewska (Rocznik 2006 i młodsi Dziewczęta 25m motylkowy) III miejsce - Ada Adamska (Rocznik 2006 i młodsi Dziewczęta 25m dowolny) IV miejsce - Michał Matyjewicz (Rocznik 2006 i młodsi Chłopcy 25m dowolny) IV miejsce - Antoni Witkowski (Rocznik 2006 i młodsi Chłopcy 25m motylkowy) (opiekunowie M. Kosiński, D. Kisielewska)
Mistrzostwa Rejonu VI-go w Drużynowych zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Młodzieży rocznik 2003-2005 i Szkół Podstawowych (ur.2007 i młodsi) III miejsce - drużyna: Filip Daniłowicz,
Mateusz Klekotko, Piotr Saliński
Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w tenisie stołowym w grze podwójnej - III miejsce - Gabriela Wysocka (opiekun R. Karniej)
Wojewódzkie Indywidualne Zawody Wspinaczkowe Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego dziewcząt i chłopców Igrzysk Dzieci , Młodzieży Szkolnej i Licealiady I miejsce - Bartosz Gierak (Igrzyska Dzieci - chłopcy rocznik 2006-2007) II miejsce - Julia Krynicka (Igrzyska Dzieci - dziewczęta rocznik 2006-2007) III miejsce - Amelia Gajewska (Igrzyska Dzieci - dziewczęta rocznik 2008 i młodsi) IV miejsce - Amelia Karpiuk (Igrzyska Dzieci - dziewczęta rocznik 2008 i młodsi) (opiekun R. Markowski)
II miejsce - Anna Kramarewicz, Julia Zięba - Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Ziemnym Dziewcząt Szkół Podstawowych kl. IV-VI (opiekun R. Karniej)
2017/2018
23.09.2017 r. - XXVI Otwarte
Oleckie Biegi dla dzieci i młodzieży
w Olecku.
Najlepsze wyniki spośród dziewcząt
uzyskały:
Nikola Piotrowska – II miejsce w biegu na 400 m
(rocznik 2007 – 2008),
Amelia Gajewska – III miejsce w biegu na 300 m
(rocznik 2009 – 2010),
Agnieszka Słowińska – III miejsce w biegu na 200 m
(rocznik 2011 – 2012). Spośród
chłopaków, miejsce na podium zajęli:
Jan Truchan – I miejsce w biegu na 200 m, (rocznik
2011 – 2012),
Miłosz Truchan – I miejsce w biegu na 400 m
(rocznik 2007 – 2008),
2016/2017
27.05.2017r. I miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku - Michał Bartnik
27.05.2017r. najlepszy zawodnik SP nr 1 w Olecku Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku - Michał Bartnik
27.05.2017r. I miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku w kategorii uczniów kl. 0-III Szkół Podstawowych - Michał Bartnik
27.05.2017r. IV miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku - Karol Racis
27.05.2017r. III miejsce w
Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr
1 w Olecku w kategorii uczniów kl. IV-VI Szkół Podstawowych -
27.05.2017r. IV miejsce w
Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr
1 w Olecku w kategorii uczniów kl. IV-VI Szkół Podstawowych -
17.05.2017r. I miejsce - chłopcy, II miejsce - dziewczęta - Trójbój LA
Mistrzostwa Rejonu VI w zawodach Mini Piłki
Siatkowej Szkół Podstawowych
25.02.2017 - I miejsce w VIII Otwartym Szachowym Turnieju Juniorów o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Olecku w kategorii Open - Michał Bartnik
25.02.2017 - I
miejsce w VIII Otwartym Szachowym Turnieju Juniorów o
Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Olecku w kategorii uczniów kl.
0-III Szkół Podstawowych
21.01.2017 - I miejsce w XX Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii chłopców kl. 0-III Szkół Podstawowych - Michał Bartnik
21.01.2017 - II miejsce w XX Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii chłopców - Michał Bartnik
21.01.2017 - III miejsce w XX Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii dziewcząt - Justyna Racis
21.01.2017 - I miejsce w XX Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii dziewcząt kl. IV-VI Szkół Podstawowych - Justyna Racis
21.01.2017 - III miejsce w
XX Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w
Olecku w kategorii chłopców kl. IV-VI Szkół Podstawowych -
Drużynowe Mistrzostwa Województwa SZS Dziewczęta , 12 lat i młodsze
1. SP2 Olsztyn 154
Klasyfikacja indywidualna: 11 - 12 lat styl klasyczny 9 - 10 lat styl klasyczny 11 - 12 lat styl grzbietowy 9 - 10 lat styl grzbietowy 7. RUTKOWSKA, Gabriela 07 SP1 Olecko 1:05.98
59 11 - 12 lat styl dowolny 9 - 10 lat
15.11.2016r. - II miejsce w
Indywidualnych Mistrzostwach Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku
Sportowego w Szachach chłopców klas 0-3 szkół podstawowych
12.11.2016r. - III miejsce w I Turnieju Szachowym dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty gr. chłopców kl. I-III SP - Michał Bartnik
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego
SZS w minisiatkówce „trójek”
dziewcząt i chłopców szkół podstawowych Termin i miejsce: 3.11.2016r., hala Lega w Olecku. Organizatorzy: MOSiR Olecko. Sędziowie: Robert Markowski i Paweł Maksimowicz. Do zawodów przystąpiły następujące drużyny: Szkoła Podstawowa nr 1 w Olecku, Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku. WYNIKI: Dziewczęta: SP 1 Olecko – SP 3 Olecko 2:0 (25:23, 25:20) Kolejność końcowa - dziewczęta: 1. SP 1 Olecko (opiekun: Krzysztof Dawidziuk) 2. SP 3 Olecko (opiekun: Wojciech Rejterada) Chłopcy: SP 1 Olecko – SP 3 Olecko 0:2 (6:25, 14:25) Kolejność końcowa - chłopcy: 1. SP 3 Olecko (opiekun: Artur Szarnecki) 2. SP 1 Olecko (opiekun: Kamil Szarnecki)
KOMUNIKAT KOŃCOWY Data i miejsce:
27.10.2016r., pływalnia „Lega” w Olecku
Galeria zdjęć
Stypendium Burmistrza za
osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016
WARMIA I MAZURY
PŁYWAJĄ 01.10.2016
II miejsce dziewczęta II miejsce chłopcy Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017 W zawodach, które odbyły się w środę, 21 września, rywalizowali uczniowie szkół podstawowych (klasy IV-VI), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego.
Indywidualnie:
|
15.06.2013r. I miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku (Bartosz Łapszys) 15.06.2013r. II miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku (Karol Racis) 15.06.2013r. I miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku w kategorii uczniów kl. IV-VI Szkół Podstawowych (Bartosz Łapszys) 15.06.2013r. I miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku w kategorii uczniów kl. 0-III Szkół Podstawowych (Karol Racis) 25.05.2013r. II miejsce w Otwartym Turnieju Rankingowym Juniorów w kategorii uczniów kl. IV-VI Szkół Podstawowych (Bartosz Łapszys) 25.05.2013r. III miejsce w Otwartym Turnieju Rankingowym Juniorów w kategorii uczniów kl. 0-III Szkół Podstawowych ( Karol Racis) 25.05.2013r. III miejsce w Otwartym Turnieju Rankingowym Juniorów (Bartosz Łapszys) 21.05.2013r. Olecko I miejsce chłopców w Turnieju Piłkarska Kadra Czeka zakwalifikowanie się do rozgrywek półfinałowych województwa w-m. 21.05.2013r. Kowale Oleckie I miejsce w Turnieju o Puchar Wójta Gminy. 15.05.2013r. Olecko II miejsce chłopców w Turnieju Tymbarka z Podwórka na Stadion. 14.05 2013r. Olecko III miejsce dziewcząt i III chłopców w Trójboju LA. 11.05.2013r. Olecko I miejsce w IV Otwartym Szachowym Turnieju Juniorów o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w kategorii uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych - Bartosz Łapszys 11.05.2013r. III miejsce w IV Otwartym Szachowym Turnieju Juniorów o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w kategorii Open - Bartosz Łapszys 09.05.2013r. Olecko I miejsce dziewcząt i II chłopców w Czwórboju LA. 07.05.2013r. Olecko I miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Piłkarska Kadra Czeka. 26.04,2013r. Olecko II miejsce w eliminacjach gminnych w Turnieju M. Wielgusa /piłka nożna ch./ 18.04.2013r. Olecko II miejsce w kl.IV,V,VI Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych. 22.03.2013r. Drużynowych Mistrzostwach Szkół Gminy Olecko w szachach - III miejsce XVI Otwarte Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii chłopców kl. IV-VI Szkół Podstawowych - I miejsce Bartosz Łapszys
Mistrz Warmii i Mazur na dystansie 50 m w pływaniu stylem dowolnym - Michał Rutkowski
28.02.2013r. Wydminy III miejsce w I rundzie eliminacji Mistrzostw woj. W-M LZS w Halowej Piłce Nożnej chłopców 20.02.2013r. Olecko I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych 12.02.2013r. Olecko III miejsce w XII Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w LA Szkół Podstawowych w konkurencji sztafeta 4x300 m chłopców 12.02.2013r. Olecko III miejsce w XII Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w LA Szkół Podstawowych w klasyfikacji drużynowej 19.01.2013r. - I miejsce w Noworocznym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Świętajno w kategorii juniorzy do lat 10 - Karol Racis 19.01.2013r. - II miejsce w Noworocznym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Świętajno w kategorii juniorzy do lat 10 - Justyna Racis 18.01.2013r. Olecko I miejsce w VIII Zimowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 1 w Olecku 12.01.2013r. - I miejsce w XVI Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii chłopców kl. 0-III Szkół Podstawowych - Karol Racis 12.01.2013r. - II miejsce w XVI Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii dziewcząt kl. 0-III Szkół Podstawowych - Justyna Racis 12.01.2013r. - II miejsce w XVI Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii chłopców - Karol Racis 12.01.2013r. - III miejsce w XVI Otwartych Szachowych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku w kategorii dziewcząt - Justyna Racis 18.12.2012r. Olecko II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w Mini Siatkówce "Dwójek" w kategorii dziewcząt 14,12,2012r. Giżycko IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt 12.12.2012r. Giżycko IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu Szkół Podstawowych w Minisiatkówce "4" Dziewcząt 05.12.2012r. Olecko I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych 20.11.2012r. Olecko I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w Mini Siatkówce "Czwórek" Dziewcząt 20.11.2012r. Olecko I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w Mini Siatkówce "Czwórek" Chłopców 08.11.2012r. Olecko III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców oraz dziewcząt Szkół Podstawowych 30.10.2012r. Nidzica II miejsce w Półfinale Woj. W-M w "Piątkach Piłkarskich", wejście do finału wojewódzkiego. 24.10.2012r. Olecko I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego SZS w Mini Koszykówce w kategorii chłopców. 18.10.2012r. Gołdap II miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców. 09.10.2012r. Kowale Oleckie I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. 09.10.2012r. Kowale Oleckie I miejsce w gminie turnieju „Piątki Piłkarskie”. Udział dzieci w Otwarciu Sportowego Roku Szkolnego 2012. w Gołdapi na biegach przełajowych. 01.10.2012r. Olsztynek V miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim w Siatkówkę Volleymania 2012. 25.09.2012r. Ełk III miejsce chłopców mł. w eliminacjach woj. w piłkę nożną Orlik 2012. 24.09.2012r. Wydminy V miejsce chłopców w eliminacjach woj.w piłkę nożną Orlik 2012. 24.09.2012r. Ełk IV miejsce dziewcząt w eliminacjach woj.w piłkę nożną Orliki 2012. 22.09.2012r. Olecko udział w Inauguracji Miejsko-Gminnego Sportowego Roku Szkolnego. 20.09.2012r. Olecko I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. 13.09.2012r. Olecko. Trzy pierwsze miejsca w kategorii dz.st ,chł.st. i chł. mł. i wejście do rozgrywek rejonowych w Turnieju Piłki Nożnej Orliki 2012. 12.09.2012r. Ełk- I miejsce chłopców i wejście do finał woj. w Turnieju Orlik Volleymania ,dziewczęta zajęły miejsce III. Stypendium Burmistrza Olecka za osiągnięcia w dziedzinie sportu w roku szkolnym 2011/2012 otrzymał Michał Rutkowski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku (pływanie - I runda międzywojewódzkich drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat (I, I, II, III miejsce) w Podlaskim Okręgu Związku Pływackiego w Białymstoku, II runda - (II, II, III miejsce) w Olsztynie, 23.06.2012r. - IV miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku w kategorii uczniów kl. 0-III Szkół Podstawowych - Karol Racis.
|
2000/2001
I miejsce w
III Otwartych Mistrzostwach Szkoły
Podstawowej nr 3 w Olecku w szachach
- Paweł Anuszkiewicz |
|
1999/2000
W dniach od 23 lutego do 5 marca w Wiśle rozegrano finały Szachowych Mistrzostw Polski Juniorów na rok 1999 w kategoriach wiekowych do 10 i 12 lat dziewcząt i chłopców. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku, zawodniczka MLKS CZARNI OLECKO Magdalena Matyszewska, szkolona przez instruktora Krzysztofa Matyszewskiego, po bardzo emocjonującej rozgrywce zajęła pierwsze miejsce i otrzymała tytuł MISTRZYNI POLSKI JUNIORÓW do lat 10 na rok 1999 i będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w Szachach. O jej wysokich umiejętnościach, świadczą wyniki. Na 11 rozegranych partii wygrała 9 i 2 zremisowała. Dwie następne zawodniczki wyprzedziła o 1,5 punkt
VIII miejsce w Szachowych Mistrzostwach Polski - Katarzyna Cieślukowska |
I miejsce w Kętrzyńskim Turnieju Szachowym - juniorzy -Bartek Bogatko |
48 miejsce w Szachowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Kołobrzegu - Bartosz Bogatko |
I miejsce w Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Giżycka - Bartosz Bogatko |
I miejsce w
Szachowych Mistrzostwach Olecka
Juniorów - Bartosz Bogatko |
I, II, III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Gołdapi |
I, III, IV V miejsce w Otwartych Mistrzostwach Turnieju Tańca Towarzyskiego w Giżycku |
II miejsce w Oleckich Biegach Ulicznych - Szymon Kalinowski |
I, II, III miejsce w regionie koszykarek (Krzysztof Zaniewski) |
III miejsce w rejonie w minipiłkę ręczną |
|
1998/99
I miejsce w Mistrzostwach Olecka Juniorów w Szachach - Bartosz Bogatko |
II miejsce w Szachowych Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w Olsztynie - Bartosz Bogatko (do lat 10) |
III miejsce
w Szachowych Mistrzostwach
Województwa Warmińsko - Mazurskiego
Juniorów w Olsztynie - Katarzyna
Cieślukowska (do lat 12) |
II miejsce w województwie warmińsko - mazurskim w minikoszykówce dziewcząt (Krzysztof Zaniewski) |
IV miejsce w województwie warmińsko - mazurskim w koszykówce dziewcząt (Krzysztof Zaniewski |
II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym Chłopców - Łukasz Delegacz, Wojciech Omilian |
I miejsce w Województwie Warmińsko - Mazurskim w pchnięciu kulą - Łukasz Klimko |
III miejsce w Województwie Warmińsko - Mazurskim w skoku w dal - Iza Szulc |
IV miejsce w Województwie Warmińsko - Mazurskim w biegu na 1000 m - Roman Kalski |
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Biegach Przełajowych - Roman Kalski
|
1997/98
II miejsce w Mistrzostwach Olecka Juniorów w Szachach - Bartosz Bogatko |
II miejsce w Mistrzostwach Olecka Młodzików w Tenisie Stołowym - Anna Łowczyńska |
III miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Tenisie Stołowym - Anna Łowczyńska |
I miejsce w województwie suwalskim w minikoszykówce dziewcząt (Krzysztof Zaniewski) |
VIII miejsce w Makroregionie Warmińsko - Mazurskim w Koszykówce Dziewcząt (Krzysztof Zaniewski)
|
1996/97
I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego - Anna Łowczyńska |
II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Podokręgu Wschodniego w kategorii dziewcząt - Anna Łowczyńska |
1995/96
II miejsce w II Mistrzostwach Olecka w Tenisie Stołowym w kategorii Żaków - Anna Łowczyńska |
I miejsce w Rejonowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt - Anna Łowczyńska |
1994/95
I miejsce w województwie suwalskim w koszykówce dziewcząt (Krzysztof Zaniewski) |
V miejsce w Makroregionie Warmińsko - Mazurskim w Koszykówce Dziewcząt (Krzysztof Zaniewski) |
I miejsce w Jesiennych Biegach Przełajowych Rejonu Olecka - Cezary Okurowski |
1993/94
IV miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Koszykowej Dziewcząt (Krzysztof Zaniewski) |
IV miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Koszykowej Chłopców (Krzysztof Zaniewski) |
I miejsce w Mistrzostwach Województwa W biegach na 100 i 300 metrów - Tomasz Jegliński |
II miejsce w Makroregionie Warszawsko - Mazurskim w biegach na 100 i 300 metrów - Tomasz Jegliński |
1992/93
I miejsce w województwie suwalskim w koszykówce dziewcząt |
VII miejsce w Makroregionie Warmińsko - Mazurskim w Koszykówce Dziewcząt |
Puchar Miasta Olecka w biegach przełajowych |
I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w lekkoatletyce chłopców |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Lekkoatletyce dziewcząt |
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożnej
|
1988/89
I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym |
II miejsce w biegach przełajowych szkół podstawowych |
I miejsce w rejonowym wieloboju zuchowym |
1987/88
IV miejsce w turnieju badmintona |
I miejsce w miejsko - gminnych rozgrywkach w tenisie stołowym - Sylwia Bosińska |
1986/87
I miejsce w eliminacjach wojewódzkich wieloboju zuchowego
1985/86
II miejsce w biegu patrolowym harcerzy |
II miejsce w miejsko - gminnych eliminacjach w zawodach "Sprawni jak żołnierze" - dziewczęta |
II miejsce w miejsko - gminnych eliminacjach w zawodach "Sprawni jak żołnierze" - chłopcy |
II miejsce w rejonie w szachach |
II miejsce w manewrach techniczno - obronnych |
I miejsce w Suwalskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłkę ręczną chłopców |
IV miejsce w piłce ręcznej chłopców w makroregionie |
I miejsce w Wieloboju Sportowym na Szczeblu Hufca i rejonu
|
1983/84
I miejsce w eliminacjach wojewódzkich w piłce ręcznej chłopców |
II miejsce w eliminacjach wojewódzkich w wieloboju zuchowym |
III miejsce w eliminacjach wojewódzkich w piłce nożnej chłopców |
I miejsce w eliminacjach wojewódzkich w tenisie stołowym - Andrzej Jeleniewicz |
1982/83
I miejsce w miejsko - gminnych zawodach fizycznych - Aadam Kozłowski. |
I miejsce w mistrzostwach rejonu SZS w piłce nożnej |
III miejsce w zawodach rejonowych trójboju lekkoatletycznego |
III miejsce w mistrzostwach województwa w piłce ręcznej chłopców |
III miejsce w mistrzostwach województwa w piłce koszykowej chłopców |
IV miejsce w mistrzostwach województwa w piłce koszykowej dziewcząt |
II miejsce w mistrzostwach województwa w czwórboju zuchowym |
I miejsce w biegu z okazji Dnia Zwycięstwa |
I miejsce w mistrzostwach województwa w tenisie stołowym - Andrzej Jeleniewicz |
1979/80
Sztafetowe biegi przełajowe - Mistrz Rejonu - dziewczęta
1978/79
I miejsce w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców |
I miejsce w rejonowym czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt |
V miejsce w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt |
I miejsce w rejonowych rozgrywkach w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców |
II miejsce w wojewódzkich rozgrywkach w tenisie stołowym dziewcząt - Danuta Buczyńska |
III miejsce w wojewódzkich rozgrywkach w tenisie stołowym chłopców - Marek Kondracki |
I miejsce w rejonowych rozgrywkach w piłce koszykowej chłopców |
I miejsce w województwie w p. ręcznej chłopców |
II miejsce w Wieloboju Zuchowym |
|
Copyright by Twoja.Strona | Valid HTML 4.01 & CSS |