"Jak z miłością i szacunkiem stawiać dziecku granice"

15 października 2014 r.

szkole1_14 szkole2_14 szkole3_14 szkole4_14 szkole5_14 szkole6_14

fot. Agnieszka Tomczyk - ŻŮylińska

Dnia 15 października 2014 roku w naszej szkole ponownie gościła p. Bernadeta Jabłońska - specjalista terapii psychoseksualnej, pedagog, socjoterapeuta, edukator, trener, instruktor metody komunikacji M. Rosenberga "Porozumienie bez przemocy", wieloletni nauczyciel - konsultant Warmińsko - Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.
    Podczas spotkania przybliżyła rodzicom uczniów tematykę dotyczącą wychowania dzieci. Największy nacisk położyła na stawianie granic i konsekwencje. Po spotkaniu odbyły się konsultacje indywidualne dla zainteresowanych rodziców. Można też było nabyć ciekawą literaturę zawierającą wskazówki do pracy z dziećmi oraz do rozwiązywania problemów związanych z wychowaniem dzieci.
Tekst: M. Szafrankowska