Rozeznanie rynku

W ramach realizacji projektu „Klucze do sukcesu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa RPWM.02.02.00: Kadry dla gospodarki. Działanie RPWM.02.02.00 Podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów został ogłoszony przetarg na dostawę sprzętu komputerowego i multimedialnego.

Szkoła wyposażona zostanie m.in. w 57 przenośnych komputerów (laptopy) z oprogramowaniem, zestaw słuchawek, 2 urządzenia wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka), drukarkę 3D, 3 monitory interaktywne z oprogramowaniem, urządzenie interaktywne – tzw. magiczy dywan. Doposażenie w nowoczesny sprzęt zwiększy możliwości uczniów zakresie m.in. kształtowania kompetencji matematyczno-przyrodniczych, językowych, informatycznych.
Szczegółowa dokumentacja znajduje się pod adresem: http://www.umolecko.bip.doc.pl/index.php?wiad=121807

Projekt „Klucze do sukcesu”
                                           jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego