"ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM"

3 marca 2017r.

fot. Beata Skrocka-Chlebus

Klasa II a pod kierunkiem Pani Beaty Skrockiej - Chlebus, bierze udział w siódmej edycji projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda objęła projekt honorowym patronatem.

Głównym celem projektu jest wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych.

Nasi uczniowie mają za sobą już kilka interesujących działań, np. redagowanie gazetek, przygotowanie inscenizacji, ciekawe lekcje.

Miło nam donieść, że po pierwszym etapie ogólnopolskiego konkursu związanego z projektem "Zdrowo jem, więcej wiem" zajmujemy 39 miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajętego miejsca, zwłaszcza że oceniono 928 zespołów w całej Polsce. Obecnie przygotowujemy się do zimowego etapu.

Tekst: Beata Skrocka - Chlebus