Konkursy        Wyniki Czwartek Sobota Niedziela

Zaproszenie do zgłoszenia udziału
w XVI Ogólnopolskim Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich
w dniach 30,31 maja, 1 czerwca 2008r.

Dyrektorzy Szkół Sienkiewiczowskich

Z ogromną przyjemnością zapraszamy przedstawicieli społeczności szkolnej do udziału w XVI Ogólnopolskim Zlocie Szkół Sienkiewiczowskich, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku przy ul. Kościuszki 20.

Oczekujemy delegacji z Państwa szkoły w składzie: 1 opiekun + 2 uczniów. W związku z powyższym oferujemy Państwu naszą pomoc przy uzupełnieniu pocztu sztandarowego (akcesoria do pocztu, który weźmie udział w przemarszu ulicami miasta należy przywieźć ze sobą); niesienie tarczy – emblematu szkoły.

Zapewniamy:
- dwa noclegi na terenie miasta Olecko (wyjątkowa sytuacja – w razie potrzeby trzy noclegi);
- wyżywienie (od obiadu w piątek do śniadania i suchego prowiantu w niedzielę);
- spektakl;
- wycieczkę po Mazurach;
- inne atrakcje wg programu przesłanego w późniejszym terminie.

Koszt uczestnictwa od osoby: 220zł. Zgłoszenia delegacji zlotowych wraz z faksem potwierdzenia przelewu prosimy przesłać na adres szkoły:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku,
ul. Kościuszki 20,
19-400 Olecko z dopiskiem „Zlot Szkół”

do 29 lutego 2008 r.

Wpłatę należy dokonać na konto:
XVI OGÓLNOPOLSKI ZLOT SZKÓŁ SIENKIEWICZOWSKICH
NR KONTA 18 9339 0006 0000 0008 0103 0001